Jedno narzędzie do wielu zastosowań

Szlifierka Fox 6 w 1 marki Skill to narzędzie, które zapewnia użytkownikom jeszcze większą elastyczność podczas pracy i łączy zalety szlifierki mimośrodowej, szlifierki oscylacyjnej i szlifierki delta.

Szlifierka wielofunkcyjna Fox 6 w 1 jest wyposażona w okrągłą tarczę podkładową o średnicy 125 mm do szlifowania, ścierania i polerowania powierzchni płaskich i wypukłych (szlifierka mimośrodowa), wielofunkcyjną tarczę podkładową do szlifowania dużych powierzchni (szlifierka delta oraz szlifierka oscylacyjna), a także trzy przystawki umożliwiające szlifowanie powierzchni w trudno dostępnych miejscach: przystawka delta, przystawka palcowa, która może być mocowana w pięciu różnych pozycjach w zależności od warunków pracy oraz przystawka z elastycznym grzbietem – bardzo unikalna przystawka przeznaczona do szlifowania zaokrąglonych powierzchni, na przykład poręczy i nóg stołów.

Przystawki są połączone z płytą mechanizmem grzechotkowym wyposażonym w zapadki. Rozwiązanie to zapewnia trwałe i mocne połączenie, a przez to zapobiega szybkiemu zużyciu przystawek i narzędzia oraz gwarantuje wydajność i zamierzony efekt szlifowania.

Silnik o dużej mocy, 250 W, gwarantuje dużą wydajność szlifowania. Urządzenie jest wyposażone w dwa ustawienia prędkości, co zapewnia kontrolowane usuwanie materiału. Niższa prędkość jest dedykowana do małych powierzchni, które wymagają wysokiej precyzji i ostrożności, a wyższa do sprawnego szlifowania dużych powierzchni. Dzięki temu szlifierka Fox jest wygodna w obsłudze nawet dla użytkowników, którzy nie mają wielkiej wprawy w szlifowaniu. Dodatkowo pracę narzędziem ułatwia hamulec, który zapobiega uszkodzeniu powierzchni podczas przyłożenia lub oderwania szlifierki od powierzchni. Użytkownicy szlifierki Fox z pewnością docenią także praktyczny pojemnik na pył i zintegrowany adapter, który umożliwia podłączenie narzędzia do odkurzacza.

Wyposażenie standardowe szlifierki Fox obejmuje płócienną torbę, pojemnik na pył, trzy płyty szlifierskie, sześć papierów ściernych do płyt szlifierki mimośrodowej i oscylacyjnej, przystawkę delta, przystawkę elastyczną i przystawkę palcową oraz po trzy papiery ścierne do każdej z przystawek.

Sugerowana cena brutto szlifierki uniwersalnej Fox 6 w 1 (numer katalogowy: F0157226AC) wynosi 539 zł.
 

Dane techniczne

Szlifierka uniwersalna Fox 6 w 1 (model 7226)

Moc nominalna

250 W

Prędkość pracy

8500 i 13.000 obr./min.

Liczba oscylacji

7.000 i 26.000 min.-1

Średnica ruchu oscylacyjnego

2 mm

Wymiary papieru ściernego:

– szlifierka mimośrodowa

– szlifierka oscylacyjna/delta

– przystawka delta

– przystawka elastyczna

– przystawka palcowa

średnica 125 mm

102 x 151 mm

93 x 93 mm

54 x 54 mm

32 x 87 mm

Wymiary (dł. x wys. x szer.)

280 x 150 x 100 mm

Waga

1,3 kg

 

 

.