Jakość w dobrej cenie

Polski producent obrzeży, firma Polkemic z Rzeszowa, skupia swoje wysiłki na dostarczaniu odbiorcom produktów jak najlepiej spełniających ich potrzeby. Szeroka oferta obejmuje różnorodne propozycje, wpisujące się w obecnie panujące trendy wzornicze. Wysoka jakość obrzeży połączona jest z umiarkowaną ceną, co czyni polskiego dostawcę bardzo konkurencyjnym w oczach zarówno krajowych, jak i zagranicznych klientów.

W ostatnim czasie Polkemic wprowadził do sprzedaży, jako pierwszy polski wytwórca, obrzeża przeznaczone do technologii bezspoinowego okleinowania – Polkemic laser edge. Są one wyposażone w warstwę funkcyjną gotową do zgrzewania przy użyciu lasera, plazmy albo gorącego powietrza. Technika ta pozwala uzyskać doskonały wizualny efekt estetyczny – obrzeże i obrabiana powierzchnia elementu wyglądają jak wykonane z jednego rodzaju materiału.

Polkemic laser edge jest przeznaczony dla przedsiębiorstw, które chcą uzyskać idealne krawędzie w produkowanych przez siebie meblach i tym samym dostarczyć na rynek wyroby najwyższej jakości.

W ofercie dostępne są kolory zgodne z gamą barw z kolekcji obrzeży ABS czy PCV. Termin realizacji zamówień wynosi nie dłużej niż 7 dni.

Obrzeża Polkemica można nabywać poprzez rozbudowaną sieć dystrybucyjną, dzięki czemu są one dostępne w każdym regionie Polski. Klienci otrzymują próbniki z obrzeżami dopasowanymi do oferty czołowych producentów płyt, takich jak: Kronospan, Kronopol, Egger, Pfleiderer, Kastamon. Próbki są oznaczone w ten sposób, że każde obrzeże jest zgodne z nazwą płyty, co bardzo ułatwia proces dopasowania.

Główne linie produktowe Polkemica

Polkemic ABS – linia obrzeży meblowych wykonana z w pełni ekologicznego tworzywa termoplastycznego ABS. Produkty tej serii spełniają wszystkie normy dotyczące ochrony środowiska. Dostępne są w gotowych rolkach w rozmiarach od 19 do 350 mm, w grubościach od 0,4 do 3 mm.
Polkemic PVC – obrzeża meblowe wykonane z najbardziej popularnego wciąż na rynku materiału – PVC. Są to produkty w pełni ekologiczne, spełniające kryteria najbardziej wymagających klientów. Kolekcja zawiera obrzeża w szerokościach: 19, 22, 28, 32 i 42 mm i w grubościach 0,6, 1 oraz 2 mm.
Polkemic Wood Strong – obrzeża w strukturze głębokiego tłoczenia, oklejone nimi krawędzie, oprócz walorów estetycznych i wizualnych, oddziałują również na zmysł dotyku. Dostępne w ABS-ie oraz PVC. Produkty te dają wrażenie kontaktu z naturalnym drewnem, polepszając odbiór optyczny oraz dotykowy.
Polkemic High Gloss – obrzeża o grubości od 0,45 do 2 mm z efektem wysokiego połysku to nowoczesna i elegancka linia sukcesywnie rozbudowywana o kolejne, nowe dekory. Są one oferowane z folią zabezpieczającą bądź ewentualnie bez zabezpieczenia.
Polkemic Veneer – obrzeża naturalne, fornirowane, dostępne w szerokiej gamie rodzajowej. Można je nabyć w podstawowym rozmiarze 22 i 42 mm oraz grubości 0,6 mm. Pozostałe szerokości oraz grubości realizowane są w ciągu 7 dni. Obrzeża te są podklejone flizeliną i można je zamówić z klejem lub też bez niego. Materiały użyte do ich wytwarzania odznaczają się najlepszymi parametrami.
Polkemic Laser – nowość w ofercie, obrzeża gotowe do bezspoinowego okleinowania przy użyciu okleiniarek laserowych, plazmowych oraz na gorące powietrze.

(opr. jz)
 

.