IQube w małym i dużym wydaniu

Regał to mebel, który zawsze znajdzie zastosowanie. W każdym pomieszczeniu i w każdym przeznaczeniu. Jeszcze lepiej, gdy to regał dopasuje się do pomieszczeń, a nie pomieszczenie do mebla. Tym samym zyskujemy swobodę aranżacji.

ZOBAL odpowiada na zapotrzebowanie klienta, dla którego ważna jest swoboda aranżacji. Właśnie takiej, na jaką ma ochotę i plan. Jest to także doskonałe narzędzie w rękach projektantów, które ma niewiele ograniczeń, a mnóstwo zalet. IQube to dwa rodzaje regałów, a właściwie konstrukcji, na które składają się pręty kwadratowe o przekroju 16 mm lub rury kwadratowe o przekroju 22 mm.

Specjalnie zaprojektowane łączniki pozwalają na stworzenie dowolnego układu. IQube może występować w formie stojącej, korzystając z regulatorów wysokości lub ślizgaczy, jak również w postaci do zawieszenia na ścianie lub systemie ściennym. Jeśli chodzi o wykończenie IQube’a w wersji 16 mm, ZOBAL oferuje każdy element w odcieniach naturalnego aluminium, aluminium szczotkowanego (tzw. INOX), czarnej anodzie C-35 oraz kolorach lakierowanych z palety RAL. Maksymalny wymiar jednego modułu wynosi: wysokość 400 mm, szerokość 1200 mm, głębokość 400 mm.

IQube w wersji 22 mm może pochwalić się dodatkowym kolorem wykończenia w złocie. Jest to matowa anoda C-23. Złoto zyskuje coraz więcej zwolenników, gdyż daje szeroką gamę możliwości aranżacji. Złoto stosuje się nie tylko w salonie, ale także coraz częściej w biurach, galeriach czy butikach. Maksymalny wymiar takiego modułu posiada następujące wymiary: wysokość 600 mm, szerokość 1500 mm, głębokość 600 mm.

Konstrukcja IQube dzięki specjalnie dedykowanym profilom daje możliwość zastosowania półki szklanej o maksymalnym obciążeniu 20 kg, którą można nabyć w komplecie bądź płyty, której obciążenie może wynieść do 25 kg.

Zamawiając IQube w firmie ZOBAL, oprócz konstrukcji projektowanej przez klienta, konsultowanej z własnym działem projektowo-technicznym, dostajemy pewność doskonałego i precyzyjnego wykończenia akceptowanego przez dział jakości.

IQube to konstrukcja wnosząca powiew wyobraźni na rynek meblarski, co nie jest rzeczą częstą. Produkt tym bardziej wart jest uznania, że w 100% wykonano go z aluminium, które oprócz swoich plastycznych oraz wytrzymałościowych zalet jest całkowicie ekologiczne.

http://www.zobal.com.pl