Interprint czerpie z dziedzictwa przodków

W dobie mediów społecznościowych jesteśmy bombardowani informacjami i bodźcami z każdej strony. Serwisy streamingowe oferują rozrywkę 24 godziny na dobę, a aplikacje upraszczają różne aspekty naszego życia. W odpowiedzi na zmieniające się jak w kalejdoskopie trendy designerzy związani z firmą Interprint postanowili na chwilę się zatrzymać i spojrzeć w przeszłość, by odnaleźć to, co wartościowe i autentyczne. Tak powstały wyjątkowe dekory „Back to the Roots”.

 

O tym, że social media mają niewiele wspólnego z autentycznością, wiemy niemal wszyscy. Starannie wyretuszowane zdjęcia u niejednego użytkownika popularnych aplikacji powodują obniżony nastrój. Porównując swoje doświadczenia do idealnego świata z ekranu, czasem jesteśmy zawiedzeni. Coraz częściej jednak szukamy odskoczni od mediów społecznościowych, odkrywając przyjemność płynącą z prostych czynności, które dla poprzednich pokoleń stanowiły element codzienności.

Wielki powrót rzemiosła

Samodzielne pieczenie chleba, majsterkowanie, ceramika, odnawianie starych mebli… Rzeczy tworzone własnym rękami dają ogromną satysfakcje, pozwalają poszerzyć krąg znajomych i znaleźć nowe pasje, które sprzyjają odpoczynkowi od stresujących powiadomień, maili i fake newsów. Szczególnie zauważalny jest tryumf rzemiosła, które wkracza na salony i wnosi zupełnie nową wartość do naszych domów.

Dekor Akame 014044

Przedmioty z duszą

Poza radością tworzenia rzemiosło zyskuje uznanie ze względu na swoją unikatowość i niepowtarzalny charakter. Coraz więcej osób chce otaczać się przedmiotami „z duszą”, które mają swoją historię, przywołują wspomnienia, zamiast rzeczami z popularnych sieciówek. Dekory Interprint „Back to the Roots” czerpią z przeszłości, wzbogacając teraźniejszość. Mniej przetworzone materiały i różnorodne, nieregularne faktury nadają życie, intensywność i charakter Twoim czterem ścianom.

Dekor Alyson 083913

Design kocha powroty

„Back to the Roots” to jeden z trzech motywów przewodnich, dzięki którym Interprint reaguje na zmieniające się potrzeby klientów. Poza twórczym przenoszeniem dawnych wartości do współczesnego świata firma proponuje również dekory stworzone w ramach idei „Back to Nature” i „Back to the Essential”, które stanowią spójną kontynuację nowego spojrzenia na wyposażenie wnętrz.

Dekor Tariq 083891

http://www.interprint.com

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług