Innowacyjne systemy przesuwne

Od pewnego czasu na rynku dostępna jest oferta systemów przesuwnych, które zostały zaprojektowane przez firmę GTV. Nowe, zupełnie nowatorskie projekty wyróżniają się łatwością montażu, wysoką jakością aluminium oraz estetyką wykonania. Badania w niezależnym laboratorium potwierdziły, że przeszło dwuletnia praca przyniosła oczekiwane efekty – potwierdzono jakość produktu w odniesieniu do restrykcyjnych norm PN-EN 15706:2009 i PN-EN 1527:2013-05. Wszystkie komponenty systemów zostały przetestowane i spełniają wyżej wymienione normy.

Wtej chwili firma prowadzi dystrybucję produktów w 2 liniach kolorystycznych – aluminium i szampan oraz w 2 podstawowych liniach użytkowych Ergo i Novo. W najbliższym czasie oferta zostanie uzupełniona nowymi wzorami. Systemy dzielą się na 8 różnych zastosowań.

System ERGO 18 PRO
System ERGO 18 PRO to ergonomiczna rączka przeznaczona do płyt meblowych o grubości 18 mm i różnych wzorach. Wysokiej jakości łożyskowane prowadniki oraz wózki to elementy wyróżniające ten system od konkurencji. Dodatkowo system posiada indeks wytrzymałości do 50 kg.

System ERGO 18 EVO
System ERGO 18 EVO jest alternatywnym systemem dla wersji ERGO 18 PRO, różniącym się zastosowaniem toru dolnego EVO. W zależności od preferencji użytkowników oraz monterów GTV stworzył system, który swą prostotą idealnie spełni swoje zadania. Przeznaczony jest do zastosowania z płytami meblowymi o grubości 18 mm, przy maksymalnym ciężarze skrzydła, który nie przekracza 50 kg.

System NOVO 16 PRO, NOVO 18 PRO
System dopasowany do dowolnych materiałów – szkło, lustro, płyta o grubości 16/18 mm. W skład systemu wchodzą ciche i niezawodne prowadniki i wózki oraz ergonomiczny tor i nowoczesna rączka Novo. System działa efektywnie przy maksymalnym obciążeniu jednego skrzydła 50 kg.

System NOVO 16 EVO, NOVO 18 EVO
Design rączki NOVO to prostota i ergonomia. Na tym oparte są systemy NOVO 16 EVO/NOVO 18 EVO. W stosunku do systemów NOVO 16 PRO/NOVO 18 PRO zastosowano innego kształtu tor dolny, charakteryzujący się prostą formą. Systemy przeznaczone są również do materiałów o grubości 16/18 mm i posiadają indeks wytrzymałości 50 kg.

System NOVO 18/4 PRO
Dzięki rozwiązaniu zastosowanemu w systemie NOVO 18/4 PRO użytkownik ma możliwość zastosowania dwóch materiałów w jednym skrzydle swojej szafy lub garderoby – jeden o grubości 18 mm, a drugi o grubości 4 mm. Wszystko to wraz z zestawem niezawodnych komponentów systemu NOVO – prowadniki górne, wózki oraz subtelna rączka – umożliwia zbudowanie wyjątkowej i nowoczesnej zabudowy. Indeks wytrzymałości 50 kg na jedno skrzydło.

System NOVO 18/4 EVO
System uzupełniający do systemu NOVO 18 PRO. Oparty na tych samych podzespołach z jedną zmianą – zastosowano alternatywny, prosty w formie kształt toru dolnego. Użytkownik ma możliwość zastosowania dwóch materiałów w jednym skrzydle swojej szafy lub garderoby – jeden o grubości 18 mm, a drugi o grubości 4 mm. System z indeksem wytrzymałości do 50 kg na skrzydło.

(mk)

 

.