Dlaczego produkty Sevroll są tak często wybierane przez stolarzy?

Pełna dostępność na rynku produktów marki Sevroll jest kluczowym kryterium wyboru tych systemów przez wykonawców mebli. Jak każdy przedsiębiorca również stolarz doskonale wie, że terminowość oddania gotowego mebla do użytku stanowi podstawę konkurencyjności. Aktywny wykonawca mebli nie może pozwolić sobie na zbędną stratę czasu, długo poszukując odpowiednich systemów do szaf. Produkty marki Sevroll są dostępne w setkach hurtowni i tysiącach podhurtowni w całej Polsce. Dostęp do tak wielu stanów magazynowych, utrzymywanych przez punkty współpracujące z Sevroll, jest zaletą przy zakupie produktów, przy ich domówieniu, a także przy wymianie towaru.

Łatwość montażu
Cecha ta dodatkowo przyspiesza proces produkcji mebla. Praca na systemach marki Sevroll jest wydajna dzięki zapleczu monterskiemu, jaki przekazuje swoim klientom producent. Starannie przygotowywane instrukcje montażu można używać w wersji papierowej lub posłużyć się programem Compositor, który wszystkie wyliczenia potrzebne do wykonania skrzydeł drzwiowych wykona automatycznie. Compositor można pobrać ze strony www.sevroll.pl, a jego dystrybucja jest całkowicie bezpłatna! Ten sprawny sposób wyliczania formatki płyty oraz profili został doceniony przez ponad 10.000 użytkowników! Ponadto firma Sevroll przygotowała szereg przyrządów pomocnych przy montażu drzwi, między innymi: szablon do frezowania płyty pod wózki dolne, przyrząd do regulacji wózków górnych, klucz imbusowy. Dodatkowo producent rekomenduje udział w szkoleniach organizowanych w Centrum Kompetencji Sevroll w Warszawie, gdzie u boku specjalistów uczestnik pozna tajniki warsztatu. Zapisy na szkolenia przyjmowane są on-line na stronie www.sevroll.pl w zakładce Centrum Kompetencji.

Jakość
Niekwestionowana jakość produktów marki Sevroll opiera się na dożywotniej gwarancji na systemy jezdne do zabudów meblowych. Gwarancja zaświadcza, że wózki górne i dolne wykonane są z wysokogatunkowej stali odpornej na zniekształcenia. Łożyska kulkowe wyprodukowane w technologii Smooth TEC zapewniają ciche i stabilne prowadzenie. Wózki posiadają pierścień, który zabezpiecza przed kurzem, co zapewnia długotrwałą eksploatację. Systemy jezdne dostępne są w całej Polsce w sieci hurtowni współpracujących z firmą Sevroll.

Aluminiowe profile marki Sevroll są starannie projektowane przez doświadczonych specjalistów. Ich konstrukcja gwarantuje dużą wytrzymałość i stabilność trzymania się płyty, tak istotną podczas nabijania lustra. Profile marki Sevroll są dostosowane do wypełnień ze szkła, które nie pęka przy produkcji drzwi, nawet jeśli ich montażu dokonuje mniej doświadczony monter. Wiele profili innych firm dostępnych na rynku nie spełnia podstawowych właściwości konstrukcyjnych: sztywności, stabilności trzymania wypełnienia, chwytności. Firma Sevroll utrzymuje wysoką jakość swoich produktów, co doceniają stolarze niezmiennie od 20 lat.

Konkurencyjność
Praca na systemach Sevroll przynosi stolarzom nie tylko zasłużoną satysfakcję, ale wymierne korzyści. Nowoczesność i różnorodność zastosowań profili wykończeniowych tej marki pozwalają na wyróżnienie się wśród producentów mebli. Jest to doskonały sposób na pozyskanie nowych klientów, którzy poszukują wysokiego poziomu wzornictwa. Do dyspozycji stolarzy i architektów zostało oddane 1200 m2 powierzchni ekspozycyjnej zabudów meblowych, na której prezentowane są szafy o unikalnym charakterze oraz inne wyroby Sevroll wykorzystane w bardzo nietypowy, a funkcjonalny sposób.

Szerokie funkcjonalności systemów Sevroll dają możliwość zaprojektowania i wykonania skrzydeł drzwiowych w skrajnie szerokich i wąskich wnętrzach, pod skosami, z dolnym lub z górnym układem jezdnym – wszystko w zależności od cech wnętrza, z jakim przyjdzie się stolarzowi zmierzyć. Tak bogata oferta umożliwia wykonanie każdego zlecenia, dając szansę na dodatkowe zyski.

Stolarz oferujący produkty marki Sevroll będzie mógł zadowolić najbardziej wymagającego klienta, prezentując rączki o kształcie tradycyjnym lub nowoczesnym, gładkie lub ze szczotkowaną strukturą powierzchni, imitującą drewno lub polakierowaną na jeden z odcieni palety RAL.

 (artykuł sponsorowany)

.