InnoTech Atira. Wyjątkowa szuflada. W wyjątkowej cenie

Projektowanie mebli kuchennych, czy mebli w ogóle, to nie lada wyzwanie. Należy wziąć pod uwagę wiele aspektów technicznych: dizajn, preferencje użytkowników, ich zwyczaje oraz oczywiście budżet, którym dysponują. Jak zatem zaprojektować i zrealizować nowoczesną i skrojoną na miarę zabudowę meblową i nie zwariować? Naszym zdaniem najlepiej postawić na sprawdzone rozwiązania.

 

Klasyka sprawdza się najlepiej

Szuflady w zabudowie kuchennej i w ogóle w meblach to niezwykle ergonomiczne rozwiązanie. Są one nie tylko wygodne w użytkowaniu ale pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania, której – umówmy się – w kuchni czy w garderobie nigdy za wiele. A jeżeli dodatkowo można zaaranżować samą szufladę, tak aby idealnie pasowała do dizajnu całego mebla – tym lepiej. A że dizajn dizajnowi nierówny, każdy ma inny gust i upodobania, to w kuchni, łazience i sypialni (ale oczywiście nie tylko) najlepiej sprawdzi się klasyka – szuflada InnoTech Atira marki Hettich.

 

Szuflada na miarę Twoich potrzeb

System szuflad InnoTech Atira zapewnia nieograniczoną swobodę w zakresie projektowania szuflad. Bazując na jednej podstawowej oskrzyni możesz dostosować i modyfikować szuflady według własnych potrzeb i preferencji. Naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Boki szuflady InnoTech Atira pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale także rolę dekoracyjną. Kolor oskrzyni – biały, srebrny lub antracytowy – można dopasować do stylu mebli i całego pomieszczenia. Sam bok można wykończyć na kilka różnych sposobów, stosując na przykład ukochane przez użytkowników relingi (idealnie sprawdzą się w kuchni czy w łazience), TopSide z metalu lub szkła lub wypełnienie z dowolnie wybranych materiałów. Wszechstronność wykończenia sprawia, że szuflada w jednej chwili zmienia charakter i typowo kuchennej staje się idealnym rozwiązaniem do mebli w salonie czy w sypialni. Detale takie jak kolor czy rodzaj wykończenia stanowią przy tym elegancki akcent wewnątrz mebla. Tę przysłowiową kropkę nad „i”.

Zmień charakter szuflady zmieniając jej kolor lub wykończenie.

 

Technologia ma znaczenie

Nawet najlepsze i najpiękniejsze meble będą bezużyteczne bez właściwie dobranych rozwiązań technologicznych. Prowadnice Quadro stanowią fundament systemów szuflad InnoTech Atira i są jednym z jego kluczowych elementów. W końcu bez prowadnicy szuflada jest tylko zwyczajną skrzynką. Pełen lub częściowy wysuw, zintegrowany system cichego domyku Silent System, mechanizm otwierania Push to Open, różne obciążenia prowadnic – to także aspekty, dzięki którym możesz dopasować funkcjonalność szuflady InnoTech Atira do Twoich potrzeb. Bo o ile udźwig szuflady wydaje się nie mieć znaczenia w przypadku szuflady pełnej pluszaków w pokoju dziecięcym, o tyle w szufladzie kuchennej pełnej talerzy już tak. Zaś łatwy i szybki montaż tego systemu to kolejny aspekt, który nie tylko oszczędza czas ale także pieniądze.

 

Wyjątkowa szuflada. W wyjątkowej cenie

A skoro o oszczędnościach mowa…Przy wykańczaniu wnętrz czy zakupie mebli bardzo często znaczącą rolę gra budżet, którym dysponuje klient. I tu mamy dobrą wiadomość. Od początku roku 2024 szuflady InnoTech Atira dostępne są w nowej, niezwykle przystępnej cenie. Tym samym są one bardziej konkurencyjne cenowo w porównaniu z podobnej klasy szufladami renomowanych producentów dostępnymi na rynku, a także bardziej atrakcyjne pod względem niezawodności produktu w porównaniu z produktami azjatyckimi. Systemy InnoTech Atira oferują niezmiennie wysoką, niemiecką jakość wykonania oraz działania, pełną gamę kolorystyczną oraz kilka wariantów wykończeń i są dostępne w większości hurtowni meblowych w Polsce, które na stałe współpracują z firmą Hettich. To naprawdę wyjątkowy produkt. W wyjątkowej cenie. A do tego skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Wyjątkowa szuflada. W wyjątkowej cenie. InnoTech Atira są szufladami bardziej konkurencyjnymi cenowo w porównaniu z podobnej klasy szufladami renomowanych producentów dostępnymi na rynku.

 

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług