pojemniki do przypraw

HS-DTC – nowa seria zawiasów meblowych

Lekkie otwieranie, ciche zamykanie, długa żywotność, regulacja 3D, dopasowanie frontu w trzech płaszczyznach: w pionie, w poziomie oraz przód-tył. Wymienione cechy charakteryzują nowe zawiasy hydrauliczne HS-DTC wprowadzone do oferty firmy Amix.

 

Zawiasy meblowe pełnią ważną rolę w codziennej eksploatacji szafek. Firma Amix, uznany dostawca akcesoriów meblowych na polski rynek, stale powiększa ofertę w tym zakresie. Jedną z ostatnich propozycji jest seria zawiasów hydraulicznych HS-DTC. Zawiera ona kilka rodzajów produktów przeznaczonych do mebli kuchennych, łazienkowych czy pokojowych.

Wszystkie oferowane zawiasy gwarantują lekkie otwieranie, ciche zamykanie oraz długą żywotność, przez co przyczyniają się do przyjemnego użytkowania mebli. Regulacja 3D oznacza możliwość dopasowania frontu w trzech płaszczyznach: w pionie, w poziomie oraz przód-tył.

W oferowanych zawiasach HS-DTC głębokość puszki zawiasu wynosi 10 mm, średnica puszki zawiasu 35 mm, mogą być mocowane we frontach o grubości od 14 do 24 mm.

HS-DTC 0o, 9o oraz 18o:

– kąt otwarcia – 100o,

– głębokość puszki zawiasu – 10 mm,

– średnica puszki zawiasu – 35 mm,

– grubość frontu – 14-24 mm.

HS-DTC 30o, 45o oraz 90o:

– głębokość puszki zawiasu – 10 mm,

– średnica puszki zawiasu – 35 mm,

– grubość frontu – 14-24 mm.

HS-DTC 155o:

– kąt otwarcia – 155o,

– głębokość puszki – 11,5 mm,

– średnica puszki – 35 mm,

– grubość frontu – 16-24 mm.

http://www.amix.pl

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług