Heimtextil – serce branży tekstyliów użytkowych

Targi Heimtextil jak zawsze otworzą sezon targowy we Frankfurcie nad Menem. Potrwają od 9 do 12 stycznia 2024. To będą 4 dni święta branży tekstyliów do wnętrz i obiektów użyteczności publicznej, począwszy od tkanin po wyroby konfekcjonowane.

 

Wiodące w tej branży, międzynarodowe wydarzenie, jakim jest Heimtextil, zapewnia kontakty producentom, handlowcom i architektom wnętrz z całego świata, cenne eksperckie informacje oraz możliwość bezpośredniej kontraktacji również dla branży HoReCa.

Prawie 500 wystawców zaoferuje tkaniny tapicerskie i dekoracyjne. Pozostałe segmenty produktów to tekstylia do łazienek, kuchni i sypialni, materace, dekoracje ścian i okien, przędze. Nie zabraknie najnowszych technologii i maszyn, będą także studia projektujące wzornictwo. Targi rozszerzają ofertę, w tej edycji wezmą udział producenci dywanów i chodników, którzy zaprezentują swoje wyroby w hali 5.
Na targach będzie widoczny nacisk na Econogy – spektrum tematów związanych ze zrównoważonym rozwojem. Na to zagadnienie zwraca uwagę coraz większa liczba odbiorców.

Najnowsze trendy

Jak co roku zaprezentowane będą Heimtextil Trends 24/25: światowe megatrendy w tkaninach i dekoracji wnętrz, do obejrzenia na prezentacji Trendspace w hali 3.0. Głównym motywem będzie „New Sensitivity”. Ta nowa wrażliwość pojawia się w tekstyliach poprzez trzy kierunki produkcji: tkaniny z włókien roślinnych jako surowiec, bioinżynierię oraz innowacyjne technologie.

Wystawcy z Polski

Na najbliższej edycji pojawi się około 2500 wystawców z całego świata. Zaprezentują oni swoją ofertę dla 44000 branżystów ze 129 krajów. Polskę będzie reprezentować 32 wystawców (stan na 20.10.2023): Agmamito, AMW Nawrot, Bartex Polska, Clever Solutions Group, D. i P. Bajon, Davis Fabrics, Dekoma, Europak, Fabb, Haft, Halantex, Idesin, Inter Widex, Investment Trading Consulting, J.A.D Fabrics. Jawax, Kameleon, Karwel, Lech Fabrics, Magnetix Lamination, Margo Textil, Markizeta, Nastex, Pianpol, Pik, Postigon, Runotex, SIC, Toptextil, Wallcolors Wallpapers, Wisan, Zawisza, Zegar. Firmy, które rozważały aktywne uczestnictwo w charakterze wystawcy, a nie podjęły dotychczas takiej decyzji, mogą jeszcze próbować zgłosić swój udział.

Komfortowy wyjazd

Na pewno warto odwiedzić i obejrzeć imponującą ofertę Heimtextil. Przedstawicielstwo Targów Frankfurt proponuje, jak co roku, wyjazd z pełnym serwisem. Korzystając z tej oferty nie trzeba zaprzątać sobie głowy przygotowaniem podróży i pobytu, tylko skupić się na odkrywaniu nowych inspiracji. Kontakt w sprawie wyjazdu +22 494 32 01 lub info@poland.messefrankfurt.com.

Heimtextil serce branży: więcej szczegółów na: www.heimtextil.messefrankfurt.com oraz www.targifrankfurt.pl.

 

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług