Gwarancja najlepszej jakości

Obrzeża Polkemica są uznawane przez klientów za wyroby najwyższej jakości. Dzieje się tak, ponieważ producent od początku swoich działań nie godzi się na obniżenie ich doskonałych parametrów celem uzyskania lepszej ceny i chwilowego zwiększenia zysku.

Ponieważ udział obrzeży w kosztach produkcji całości mebla jest bardzo znikomy, niezwykle ważną rzeczą jest pewność co do ich jakości. Ryzyko użycia tańszego, konkurencyjnego odpowiednika może skutkować nawet dyskwalifikacją całej serii mebli. Polkemic już od 21 lat wytwarza obrzeża i profile meblowe o doskonałych walorach technicznych i estetycznych. Firma oczywiście ewoluuje stosownie do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, jednak jakość pozostaje niezmienna. Dwa laboratoria wykonują badania wszystkich komponentów używanych do produkcji, eliminując surowce, które nie spełniają surowych wymagań. Całość procesu produkcji oraz stosowany reżim technologiczny pozwalają na określenie produktów marki Polkemic jako w pełni ekologicznych.

Obrzeża do malowania
Produkty rzeszowskiego przedsiębiorstwa idealnie nadają się także do lakierowania, zapewniając optymalną przyczepność lakieru. Wiele zakładów meblarskich stosuje lakierowanie powierzchni płyt meblowych z przyklejonym obrzeżem jako tańszą alternatywę wobec innych, droższych technik. Specjalnie opracowana mieszanka materiałowa oraz proces produkcji obrzeży Polkemica pozwalają na poddawanie ich procesom malowania zarówno ręcznego, jak i przy użyciu maszyn lakierujących całe powierzchnie.

Próbniki dopasowane do kolekcji płyt
Polkemic nieustannie wzbogaca swoją kolekcję o nowe kolory i dekory. „ABC obrzeży meblowych” to program pozwalający na budowanie specjalistycznych zbiorów tych wyrobów, a także na projektowanie całkowicie nowych wzorów i kolorów. Obecnie do funkcjonujących już próbników firma dodała specjalne wzorniki zawierające kolekcje obrzeży dopasowane do 4 czołowych producentów płyt obecnych w jej rejonie. Nowe próbniki z oznaczeniem płyt, ułożone według kolejności w numeracji płyt meblowych, zawierają ponad 80% odwzorowań kolekcji: Kronospanu, Kronopolu, Pfleiderera oraz Eggera. Już teraz można w firmie Polkemic składać na nie zamówienia.

Dystrybucja
Obrzeża Polkemica można nabywać poprzez rozbudowaną sieć dystrybucyjną, dzięki czemu są one dostępne w każdym regionie Polski. W naszym kraju generalnym przedstawicielem rzeszowskiego producenta jest firma Meblopol, która poza licznymi oddziałami posiada doskonale wyszkolony personel służący klientom wiedzą i doświadczeniem w zakresie doboru obrzeży, jak i samego procesu okleinowania.

(ri)

.