pojemniki do przypraw

Zgrany duet

Wybór drzwi to nie wszystko – liczy się też klamka. Może być dekoracją lub sposobem na podkreślenie wystroju. Wybór funkcjonalnych detali, które mają pasować do wnętrza, wymaga wyjątkowej dbałości o każdy szczegół. Klamki powinny komponować się z całą aranżacją oraz poszczególnymi elementami wyposażenia. Idealnym wyborem mogą okazać się klamki z kolekcji firmy Nomet.

 

Znany z innowacyjności polski producent nieustannie kładzie nacisk na rozwój produktów, stąd wprowadzenie na rynek ciekawych połączeń kolorystycznych w wybranych modelach klamek z linii Luxury.

Kore Duo Luxury Line

Jedną z najczęściej wybieranych dróg, jeśli chodzi o wybór klamki do drzwi, jest zasada kolorystycznego zestawienia. Barwny duet, oparty na połączeniu dwóch kolorów, szczególnie dobrze wygląda we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych czy loftowych. Fuzja czarnej rękojeści w połączeniu z miedzią umiejętnie współgra z wieloma fakturami oraz barwami, żegnając tym samym nudę oraz monotonię. Takie kolorystyczne połączenie harmonijnie uzupełnia całość wystroju, przez co nie konkuruje z mocniejszymi akcentami, jak ściana z cegły czy betonu.

Klamka Kore Duo Luxury Line nie tylko urozmaici scenerię, ale będzie korespondowała z całością wnętrza.

Elara Duo Luxury Line

Kolejną stosowaną metodą, jeśli chodzi o wybór połączeń kolorystycznych, jest kontrast. Czarna rękojeść klamki będzie idealną bazą, ponieważ efektownie współpracuje ze złotem, które staje się łącznikiem z kolorem drzwi. Dzięki złotemu elementowi klamki możemy sobie pozwolić na zastosowanie innych detali wyposażenia w tym kolorze. Złoto stanie się wspólnym mianownikiem dla takich ozdób jak np. nóżki stolika. Połączenia tego typu świetnie wypadają w konfrontacji ze stylami nowoczesnymi oraz glamour.

Klamka Elara Duo Luxury Line to propozycja idealna do nowoczesnych pomieszczeń. Smukła linia rękojeści w połączeniu ze złotym wykończeniem szyldu będzie prezentować się niezwykle elegancko i przesądzi o klimacie wnętrza.

Kore Duo Luxury Line

Do wnętrz opanowanych przez stylistyczny ascetyzm i surowy klimat z reguły prowadzą proste drzwi. Na takim tle warto wyeksponować model klamki, który przyciągnie uwagę, zamieniając się w dekoracyjny niuans. Połączenie chromu połysku z czernią jest wyrazem ponadczasowej elegancji.

Kore Duo Luxury Line to produkt o wyjątkowym wzornictwie. Jej ergonomiczna rękojeść zapewnia
bezpieczeństwo oraz wysoki komfort codziennego użytkowania.

https://www.nomet.pl/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług