Garderoba bez kompromisów!

Jakie trendy wnętrzarskie wysuwają się na pierwszy plan w połowie roku 2023? W tym roku obserwujemy, że większość mebli i wnętrz opiera się na indywidualizacji. Dotyczy to również garderoby, która coraz częściej projektuje się pod określonego klienta. Sprawdźmy, jak dostosować meble pod własne potrzeby, a także które systemy warto wybrać.

 

Lekkie i płynne otwieranie drzwi

Parafrazując znane powiedzenie: mała garderoba to mały problem, a duża to same kłopoty? Niekoniecznie. Nowoczesne rozwiązania pozwolą skutecznie zaaranżować meble i pomieszczenia do przechowywania ubrań, niezależnie od wielkości. Z pomocą przychodzą m.in. systemy drzwi składanych WingLine marki Hettich, które pozwalają na dostęp do całego wnętrza garderoby jednym ruchem ręki. Zoptymalizowany system jezdny pracuje w systemie Push/Pull to move (naciśnij/pociągnij by otworzyć). Składane drzwi to zdecydowany trend wnętrzarski w tym roku i trudno się temu dziwić – oszczędność miejsca, lekki i płynny ruch nawet ciężkich i dużych frontów, a do tego bezkompromisowa możliwość aranżacji sprawia, że te systemy to prawdziwy hit.

Trendy wnętrzarskie w garderobach

Jakie rozwiązania znajdziemy w najciekawszych meblach do przechowywania? Wspomniana indywidualizacja oznaczać będzie, że w coraz mniejszym stopniu decydować się będziemy na meble katalogowe. Wielu producentów jeszcze bardziej otworzy się na dopasowanie mebli pod nasze potrzeby. W przypadku garderoby do wyboru mamy różne rozwiązania, a ich oferta poszerza się każdego dnia. Drążki zwykłe i na prowadnicy, wieszaki na spodnie, krawaty, kapelusze, specjalne uchwyty na buty oraz wysuwane kosze na ubrania dostępne są obecnie w jeszcze większej liczbie wariantów, wykończeń oraz rozmiarów. Szukasz czegoś specjalnego? Poznaj, jakie możliwości daje pantograf, obrotowy drążek ubraniowy, wysuwany wieszak na paski oraz wysuwane lustro.

Szuflada – królowa mebli do przechowywania

Zależnie od naszych przyzwyczajeń i upodobań, możemy wybierać pomiędzy półkami, koszami, wieszakami oraz szufladami. Te ostatnie zrewolucjonizowały podejście do przechowywania, również ubrań. Wśród najmodniejszych trendów wnętrzarskich znajdziemy prowadnice z pełnym wysuwem, systemy szuflad z podświetleniem LED, cichym domykiem, bezuchwytowe, a nawet z elektrycznym wspomaganiem ruchu. Co bardzo ważne, obecnie do wyboru mamy ogromną ilość organizerów wykonanych z różnych materiałów. Pozwolą one utrzymać w porządku zarówno niewielkie skarpetki, biżuterię, jak też grube wełniane swetry czy odzież sportową. Zobacz jak wiele możliwości dają szuflady meblowe i ciesz się wolnością kreacji.

Trendy wnętrzarskie znajdziesz na: https://web.hettich.com/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług