FurnSpin firmy Hettich zdobywa Red Dot Design Award 2024

Liczne prestiżowe nagrody przyznawane produktom firmy Hettich świadczą, że innowacje to bardzo istotny element wyrobów tego producenta. Potwierdza to także okucie FurnSpin, które zdobyło nagrodę Red Dot Design Award 2024 w kategorii “Innowacyjne produkty”.

 

“Spośród licznych zgłoszeń od firm i studiów projektowych z całego świata, wyjątkowa jakość i design Waszego produktu przekonały o jego wyjątkowości nasze międzynarodowe jury! Uhonorowaliśmy to wielkie osiągnięcie nagrodą Red Dot Winner Label” – stwierdziło jury Red Dot Design Award.

Innowacyjne okucie FurnSpin przeznaczone dla segmentu produktów najwyższej jakości odchodzi od starych, utartych wzorców i wnosi do projektowania mebli twórczy rozmach. Dzięki temu wyjątkowemu okuciu i zastosowanej w nim technologii dosłownie można pokazać to, co na co dzień jest głęboko schowane w szafkach. Otwarte fronty lub klapy już nie przeszkadzają. W tym przypadku wyjątkowo łatwo i płynnie przesuwa się większą część korpusu mebla. Jeden elegancki obrót wystarczy, aby ukazał on swoje wnętrze w całej okazałości. Kolejny obrót sprawia, że z pola widzenia znika cała zawartość szafki, a użytkownik znów widzi zwartą i zamkniętą bryłę. Dzięki temu FurnSpin umożliwia realizację nowatorskich koncepcji pomieszczeń i mebli, dodając do nich nieoczekiwaną jakość designu, która wyraźnie wyróżnia się na tle standardowych rozwiązań. Charakterystyczna funkcja obracania daje użytkownikom po prostu radość i zapewnia im emocjonalne i magiczne przeżycia podczas korzystania z mebli.

Wyróżniony tytułem Red Dot Design Award w kategorii “Innowacyjne produkty”. FurnSpin produkowany przez Hettich wprowadza do mebli elegancką dynamikę. Za jednym ruchem ręki cała szafka z pozycji otwartej może obrócić się do pozycji całkowicie zamkniętej. Zdjęcie: Hettich

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług