FurnSpin firmy Hettich zdobywa „interzum award 2023“

Już po raz kolejny stworzony przez Hettich innowacyjny produkt zdobywa renomowaną nagrodę „interzum award“. System okuć „FurnSpin“ przekonał do siebie konkursowe jury i dzięki “przemyślanej i innowacyjnej konstrukcji” otrzymał tytuł “Best of the Best“.

“Przyznanie interzum award potwierdza jakość oraz siłę innowacji Państwa produktu. Podkreśla także Wasz międzynarodowy potencjał w branży meblarskiej” – czytamy w uzasadnieniu opublikowanym przez Koelnmesse.

FurnSpin jest inspirująco inny. To innowacyjne okucie rozlicza się z przestarzałymi sposobami aranżacji mebli i wprowadza w tej dziedzinie kreatywny rozmach. Otwarte fronty lub klapy już nie przeszkadzają. W tym przypadku wyjątkowo łatwo przesuwa się większą część korpusu mebla. Wystarczy jeden elegancki obrót i mebel w całości ukazuje swoje wnętrze. Kolejny obrót sprawia, że z pola widzenia znika cała zawartość szafki, a użytkownik znów widzi zamkniętą i zwartą bryłę. „The Joy of FurnSpin“ od Hettich zachwyca świat mebli.

Dzięki temu wyjątkowemu okuciu dosłownie można pokazać to, co na co dzień jest schowane w szafkach. FurnSpin synchronizuje przy tym dwa różne rodzaje ruchu – wychylania i obrót o 180 stopni. Dzięki wyszukanej kinematyce korpus porusza się po określonym torze w taki sposób, że jego krawędzie nie kolidują z innymi elementami mebla. Co zaskakujące, w przypadku FurnSpin wydaje się, że siła odśrodkowa zupełnie przestaje działać. Moment obrotowy jest tak zbalansowany, że nawet bardzo lekkie przedmioty nie przewracają i nie przesuwają się.

Przekazanie „interzum awards 2023“ odbyło się 8. maja 2023 w Kolonii. Jeszcze do 12. maja 2023 odwiedzający targi interzum mają możliwość obejrzeć FurnSpin na stoisku Hettich. Uhonorowany interzum award produkt można także zobaczyć na wystawie na terenie targów.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług