Funkcjonalnie i ergonomicznie

Coraz większe zainteresowanie marką Wireli na polskim rynku pozwala sądzić, że ten czeski producent ze swoimi koszami cargo do kuchni i systemami wysuwnymi do garderoby na stałe zagościł w naszym kraju. Trzy lata kompletowania magazynu i budowania sieci dystrybucji doprowadziły do sytuacji, w której marka Wireli jest dobrze znana i chętnie wybierana przez klientów.

Duży magazyn w Polsce i stałe dostawy z Czech gwarantują sprawną realizację zamówień. Doskonała jakość cargo przekłada się na zadowolenie finalnych użytkowników i sprawia, że klient, który raz skusił się na produkt z tego asortymentu – wraca przy najbliższej okazji.

Wśród produktów dostępnych w ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Kompleksowe wyposażenie kuchni w cargo podblatowe, wysokie szafy cargo, karuzele, „kornery” czy półki typu Le Mans uzupełnione o kosze na odpadki, ociekarki i wkłady na sztućce pozwalają na projektowanie każdego rodzaju kuchni w sposób funkcjonalny i ergonomiczny.

Wśród asortymentu do kuchni klienci mają do wyboru dwie serie: Compact i Komfort. Seria Compact to oferta przygotowana przez Wireli przy współpracy z hiszpańskim producentem, firmą Menage Confort, który słynie z dobrej jakości materiałów wykorzystanych do produkcji.

W skład tej serii wchodzą wysokie szafy cargo i liczne produkty do stosowania w niskich szafkach – wszystkie wyposażone są w pełne, białe dna, wykończone matami antypoślizgowymi. Systemy te pracują na prowadnicach Hettich, charakteryzujących się pełnym wysuwem i cichym domykaniem. Cargo na środki czystości i ręczniki oraz kosze wyposażone w specjalne płócienne przegrody na pieczywo czy przegrody na butelki to tylko niektóre pozycje z serii Compact.

Komfort to nazwa drugiej serii wchodzącej w skład oferty wyposażenia kuchni. Wśród produktów tej grupy można znaleźć kosze cargo z drucianym dnem, wyposażone w dobrej jakości prowadnice typu tandem. Ta seria to głównie wysokie szafy cargo, kosze z dwoma lub trzema poziomami przeznaczone do niskich szafek o różnych szerokościach korpusów, karuzele oraz coraz częściej wybierane „kornery”. W obrębie tej serii znajdują się również zestawy półek wysuwanych z mocowaniem do frontu szafki i ociekarki, czyli systemy przeznaczone do montażu w szafkach górnych.

Znaczną część oferty z akcesoriami kuchennymi stanowią kosze na odpadki, które Wireli produkuje z dobrej jakości plastiku niepoddanego recyklingowi. Wszystkie kosze wyposażone są w prowadnice kulkowe z tłumionym domykaniem. Kosze dostępne są w różnych wymiarach i różnych opcjach ilości i gabarytów pojemników. Uzupełnieniem oferty są kosze odpadkowe do szuflad w wymiarach od 40 do 90 cm.

Wireli w swojej ofercie stawia również na wyposażenie garderoby. W katalogu czeskiego producenta znajdują się różnego rodzaju wieszaki, pantografy i wysuwane oraz uchylane kosze na pranie. Seria Hogar Plus wyposażona w prowadnice Hettich z pełnym wysuwem i cichym domykaniem doceniana jest za przyjemne użytkowanie, solidność wykonania i nowoczesny design.

Hogar Plus to przede wszystkim ciekawe wieszaki na spodnie i spódnice – dostępne w opcjach z 8, 10, 12 lub 14 ramionami. Specjalne ramiona do zawieszania spódnic czy spodni gwarantują nie tylko wygodę podczas codziennej eksploatacji, ale również chronią ubrania przed zagnieceniami i zniszczeniem.

Porządek w szufladzie z bielizną najłatwiej osiągnąć poprzez zastosowanie kosza wysuwanego Hogar Plus ze specjalnymi przegrodami – wybieranymi przez klienta osobiście według własnych potrzeb. Dobrą organizację przestrzeni można również osiągnąć przez schowanie kosza na pranie we wnętrzu szafy – pomoże w tym wysuwany, materiałowy kosz z tej serii – dostępny w dwóch opcjach szerokości korpusu i litrażu (60 i 68 l).

Kolejnym, na które warto zwrócić uwagę, jest wysuwane lustro wykończone srebrnym, anodowanym aluminium. To doskonała propozycja w przypadku mało ustawnych pomieszczeń, w których nie ma miejsca na zawieszenie lustra na ścianie.

Oferta Wireli jest kierowana do wszystkich klientów, którzy myślą o funkcjonalnym i ergonomicznym wnętrzu. Dostawca zachęca do zapoznania się z ofertą na stronie www.wireli.pl oraz składania zapytań bezpośrednio do niego lub do jego partnerów handlowych.

(mm)

.