Forner – produkcja na maszynach nowej generacji

„Zależy nam na zadowoleniu klientów, a w związku z tym, budując nasz park maszynowy, nie szliśmy na żadne kompromisy. Płyty i fronty produkujemy na najnowszej generacji maszynach i przy użyciu kleju PUR, co przekłada się na jakość finalnego produktu” – przekonuje Sebastian Bartkowiak, współwłaściciel Fornera, który oferuje m.in. płyty i fronty w wysokim połysku.

Forner posiada jedną z najnowocześniejszych w Polsce linii do produkcji płyt, w tym między innymi połyskowych, która gwarantuje bardzo duże moce przerobowe.

Gwarancja wysokiej jakości
Markowa prasa pracująca w trybie przelotowym pozwala Fornerowi uzyskać nie tylko dużą wydajność, ale przede wszystkim najwyższą jakość. „Pracujemy szybko, ale bardzo starannie, gwarantujemy wysoką jakość mimo niskiej ceny, używamy tylko najlepszych komponentów. To oraz fakt, że korzystamy z najnowocześniejszych technologii, powoduje, że oferujemy najlepszy jakościowo produkt na polskim rynku. Wystarczy porównać nasz połysk z wyrobami innych producentów” – mówi Bartkowiak.

Forner w swej ofercie płyt w lustrzanym połysku posiada 3 dekory drewnopodobne – jedyne na rynku polskim pokryte transparentną folią akrylową, a do tego 11 kolorów jednobarwnych. To stan magazynowy. „Na zapytanie” są dostępne również dekory z kolorystyki między innymi Senosanu, Sitechu czy Finedecoru. Standardowy rozmiar płyt połyskowych, które produkuje Forner, to 2800 x 1300 mm, ale można zamówić również inne rozmiary. Produkty są również dostępne w wersji SR, czyli z podwyższoną odpornością na zarysowania.

Unikalne włoskie fronty
Poza płytami i frontami w wysokim połysku Forner produkuje fronty proste i ramiakowe na bazie płyty TSS Cleaf. Ramiak frontu TSS Cleaf ma aż 11cm szerokości – tak jak w najnowszych włoskich trendach. Format zamawianych frontów może być dowolny w grubości 18 mm. Grubość płyciny w przypadku frontu ramiakowego to 8 mm. Fronty włoskie są wykonane z innowacyjnych płyt, które wyróżniają się niespotykanymi na polskim rynku, bardzo głębokimi i nietuzinkowymi strukturami powierzchni. Ich atutem jest także to, że doskonale imitują naturalne drewno i są jednocześnie wolne od charakteryzujących je niestabilności jak paczenie, wysuszanie czy prężenie.

Firma produkcyjno-handlowa Forner posiada w swej ofercie także materiały specjalistyczne: płyty wiórowe i MDF wilgocio- i ognioodporne, a także blaty z nowoczesnego tworzywa Naturalia.

(ww)

.