First – spotkanie pomorskich meblarzy

W dniu dzisiejszym, 30 stycznia 2020 roku, w hurtowni First w Straszynie koło Gdańska odbywają się targi wewnętrzne. Na spotkaniu swoje produkty prezentują dostawcy wysokiej jakości akcesoriów i materiałów do produkcji mebli.

Goście mogą zapoznać się z rozwiązaniami oferowanymi przez takie firmy jak: Nomet, Haefele, Sevroll, Astra Trade, Cleaf, Niemann, Drewpol oraz Amper. Wśród prezentowanych produktów nie brakuje nowości, na które jak zawsze kieruje się szczególna uwaga odwiedzających. Spotkanie jest doskonałą okazją, by bezpośrednio u producentów uzyskać cenną wiedzę na temat montażu czy możliwości zastosowania poszczególnych wyrobów. Pokazy produktów są wspierane materiałami reklamowymi i darmowymi próbkami. Poza prezentacjami odbywają się także konkursy, na przykład firma Sevroll zorganizowała zawody na najszybsze złożenie jej szuflady – Sevrollboxa.

Spotkania w hurtowni First mają bardzo długą tradycję i są uznaną formą dotarcia do klientów z Trójmiasta i okolic. Warto tu być, a prezentowane produkty można zamawiać u organizatora.