Fest producent aluminiowych okuć meblowych – nowości 2022

Stelaż Twin

Wyrób ten jest dostępny w trzech wariantach: prostym, skośnym i kątowym. Może mieć barwę naturalnego aluminium albo kolor anody czarnej mat. Nośność stelaża wynosi 50 kg na jedną nogę. Jest to produkt wysokiej jakości, wszystkie łączenia są niewidoczne dla użytkownika. Twin wpisuje się doskonale w aktualne wzornicze tendencje.

Stopka meblowa 30 x 30

Asortyment stopek meblowych wzbogacił się o model wykonany z kwadratowego profilu aluminiowego 30 x 30 mm. Zakańcza go podstawa wyprodukowana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, ewentualnie może to być regulator wysokości bądź zaślepka. Do dyspozycji klientów są 4 wysokości: 60, 100, 150 i 400 mm i 3 wersje kolorystyczne: aluminium, biały lakier proszkowy oraz czarny lakier strukturalny. Stopka posiada u góry aluminiową płytkę z czterema otworami montażowymi. Nośność produktu wynosi 60 kg. Również ta propozycja pod względem wzorniczym doskonale odpowiada na aktualne potrzeby klientów.

Z regulatorem

Z zaślepką

Wieszak podpółkowy

Jest to najnowszy designerski produkt firmy Fest – wieszak podpółkowy w stylu loft. Składa się on z aluminiowej ramy oraz uchwytów do zawieszania przedmiotów. Produkt dostępny jest w jednym wybarwieniu – anodzie czarnej mat oraz dwóch rozmiarach: 400 i 600 mm.

Ilość uchwytów do zawieszania ustalana jest indywidualnie przy każdym zamówieniu.

Dwuramienny

Trójramienny

Wspornik blatu

Wspornik blatu wykonano z aluminiowych kątowników. Jest on w stanie podtrzymać blat o głębokości nawet 600 mm oraz masie do 70-100 kg. Rzeczywista nośność wspornika w dużym stopniu uzależniona jest od konstrukcji ściany, na której będzie on zamontowany. W ofercie firmy Fest znajdują się dwa rozmiary wspornika: 400 x 400 oraz 500 × 500 mm. Produkt można zakupić pojedynczo, jak i w kompletach.

https://fest.olsztyn.pl

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług