Felder Group na Ligna 2023

Od 15 do 19 maja 2023 roku w Niemczech w Hanowerze odbędą się wiodące w świecie targi Ligna, poświęcone maszynom oraz technologiom związanym z obróbką drewna oraz materiałów drewnopochodnych. Będzie na nich obecna firma Felder Group, która pod hasłem „Challenge your limits. We make it.” zaprezentuje wszystkie swoje najważniejsze produkty.

 

Po 4-letniej przerwie austriacki producent obrabiarek do drewna będzie miał swoją ekspozycję w hali nr 13. Na powierzchni 2700 m² przedstawi ponad 100 maszyn. Będzie tam można zobaczyć z bliska wszystkie nowości marek: Felder, Format4, Hammer oraz Mayer. Odbędą się także ekscytujące pokazy pracy maszyn na żywo. Kompetentni doradcy z Felder Group zaprezentują innowacyjne technologie i przedstawią zwiedzającym dostosowane do ich wymagań drogi do perfekcyjnej obróbki drewna.

Co ciekawego pokaże Felder Group?

Na stoisku w Hanowerze będzie można zobaczyć nowe pilarki do rozkroju płyt oraz pilarki formatowe. Firma zaplanowała na targach Ligna powrót swojego klasyka – pilarki kappa 450 marki Format4. Pokazana zostanie także nowość marki Felder – pilarka formatowa K 945 S.

Pilarka kappa 450 marki Format4

Dużo będzie okleiniarek prostoliniowych – w każdej kategorii cenowej i klasie wydajności. Prezentowany będzie absolutny hit tego producenta, jakim jest agregat glueBox®. Goście targowi będą mieli okazję obejrzeć, jak wygląda oklejanie klejem PUR bez zbiornika na klej.

Inne pokazy na żywo również będą skupiały się przede wszystkim na ekskluzywnych innowacjach Felder Group. Będzie można bliżej zapoznać się z unikalnym i rewolucyjnym systemem bezpieczeństwa dla pilarek formatowych PCS® – Preventive Contact System. Odwiedzający przekonają się także, jak działa perfekcyjne połączenie duetu strugarek, plan 51L oraz exact 63, z innowacyjnym wałem spiralnym Silent-Power®.

W centrum uwagi pozostawać będą innowacyjne maszyny CNC oraz rozwiązania dotyczące produktywności. Między innymi będzie można wypróbować jak przebiega pozycjonowanie konsoli, przyssawek oraz materiału do obróbki za pomocą okularów rozszerzonej rzeczywistości. Felder Group przedstawi w Hanowerze najnowsze centra obróbcze CNC do nestingu: profit H100 i H150. Jest to odpowiedź firmy na ideę inteligentnej produkcji mebli. Te nowoczesne urządzenia pozwalają wykonywać cięcia, wiercenia, frezowania oraz planowania powierzchni materiału przy jego jednorazowym mocowaniu.

Dopełnieniem oferty będą technologie transportu bliskiego i magazynowania, które także istotnie potrafią zwiększać produktywność.

Felder Group

Założone w 1956 roku przedsiębiorstwo Felder Group należy obecnie do czołowych, światowych dostawców maszyn do obróbki drewna dla potrzeb sektora prywatnego, rzemiosła oraz przemysłu. Przedsiębiorstwo zatrudnia w swojej siedzibie w Hall w Tyrolu w Austrii ponad 800 pracowników. Posiada także ponad 270 punktów sprzedaży w 84 krajach. W szerokiej ofercie znajduje się ponad 180 maszyn czterech marek: Hammer, Felder, Format4 oraz Mayer.

Z nowościami produktowymi producenta oraz aktualnymi promocjami można dodatkowo zapoznać się na https://felder.group/ligna-de

(opr. jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług