FARO – doskonałej jakości komponenty do mebli tapicerowanych

FARO POLAND, odpowiadając na zmieniające się potrzeby rynku meblarskiego, regularnie poszerza swoją ofertę o nowe produkty. Komponenty, które oferuje, cenią zarówno małe zakłady tapicerskie, jak i duzi producenci mebli. Świadczy to o ich uniwersalności i wysokiej jakości.

 

Nici

W ofercie FARO POLAND na szczególną uwagę zasługują nici, które są kluczowym elementem w produkcji, ponieważ wpływają na estetykę i trwałość mebli. Na każdym etapie powstawania mebli tapicerowanych wykorzystywane są inne rodzaje nici.

Do perfekcyjnych szwów producent poleca nici KUMA, produkowane z mocnych włókien poliestrowych. Charakteryzują się one wysoką odpornością na zrywanie i ścieranie i gwarantują wysoką jakość przeszycia.

Nici z przędzy poliestrowej teksturowanej ELAN i BOLTEX posiadają dobre właściwości szwalnicze i wysoką elastyczność, dlatego dedykowane są do ściegów overlokowych.

W szwach konstrukcyjnych oraz ozdobnych znajdą zastosowanie nici CORD i SOLEX, wykonane z wytrzymałych ciągłych włókien poliestrowych.

Wszystkie oferowane nici szwalnicze występują w standardowych grubościach i w szerokiej gamie kolorystycznej.

Zamki błyskawiczne, taśmy zamkowe i rzepy

FARO POLAND jest producentem zamków błyskawicznych oraz bezpośrednim importerem taśm zamkowych oraz taśm rzepowych dedykowanych do produkcji mebli tapicerowanych oraz materaców.

Wybierając zamki błyskawiczne do mebli tapicerowanych, producenci kierują się nie tylko ich funkcjonalnością. Znaczenie ma również jakość ich wykonania, zapewniająca długotrwałe zadowolenie z użytkowania produktów. Wieloletnie doświadczenie firmy FARO POLAND w produkcji zamków pozwala na szybkie terminy realizacji zamówień oraz profesjonalne wsparcie dla klientów w doborze tych produktów.

Inne elementy

Ofertę dla producentów mebli uzupełniają: taśmy tapicerskie, gumy, kedry oraz włókniny.

Zarówno pasy tapicerskie, jak i taśmy tapicerskie to niezwykle ważne elementy w branży meblarskiej, zwłaszcza w segmencie mebli tapicerowanych. Zapewniają one odpowiednie podparcie, elastyczność i trwałość siedzisk i oparć, co przekłada się na komfort i wytrzymałość mebli.

Wszystkie oferowane produkty posiadają certyfikaty poparte testami laboratoryjnymi.

FARO POLAND to gwarancja jakości i profesjonalnego wsparcia dla klientów oraz szybkiej realizacji zamówień.

https://www.firmafaro.com/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług