Fabryka dekoracji i…inspiracji

Na piękne i modne wnętrza składa się wiele elementów. Ważną rolę odgrywa kolorystyka, styl mebli, odpowiedni dobór dodatków i akcesoriów. Niewiele firm może zaproponować tak kompleksową ofertę produktów do urządzania wnętrz jak Runotex – kaliski producent tkanin, dzianin futerkowych i produktów dekoracyjnych.

Inspirujące dekoracje

Futrzane poduszki i narzuty to hit tego sezonu w branży dekoracji wnętrz. Runotex dba, aby dekoracje były wykonane z najlepszych materiałów – miękkich dzianin i futer oraz naturalnego, bawełnianego aksamitu, których sam jest zresztą producentem. Także dobór kolorów oraz jakość wykonania są istotnie ważne. Niepowtarzalne dekoracje zachwycają wyglądem i detalami.

Naturalny charakter tkanin meblowych
Klienci coraz częściej zwracają uwagę na naturalność w swoim domu. Dotyczy to także mebli. Coraz częściej muszą być one nie tylko wytrzymałe, funkcjonalne, ale także mieć naturalny wygląd. „W odpowiedzi na wymagania klientów powstała lekka, delikatna i wytrzymała tkanina Boston. To miły w dotyku materiał, który świetnie prezentuje się na meblach. Ciekawa struktura i naturalne kolory w tonacjach lnianych beżów, ciepłych brązów i głębokich grafitów sprawiają, że w palecie kolorów każdy znajdzie coś dla siebie” – podkreśla Marcin Szuławy, kierownik działu handlowego firmy.

„Uzupełnieniem oferty tkanin gładkich są Slim Line i Supreme Line. Idealne połączenia kolorystyczne jednokolorowych tkanin z paskami stanowią interesujący dodatek do produkcji mebli” – dodaje kierownik projektu, Ewa Bąk.

Slim Line to propozycja cienkich i subtelnych pasów w ośmiu różnych odcieniach. „Występują w ciepłych, kremowych barwach oraz tradycyjnych beżo-brązach. Kolejne propozycje to połączenia kontrastowych kolorów, które stanowią ciekawy element nowoczesnego designu. Nie zabrakło również najmodniejszych popieli i grafitów, które stanowią idealne uzupełnienie palety Slim Line” – wyjaśnia designer, Izabela Piszczorowicz.

Supreme Line to interesujące zestawienie podwójnych, szerszych pasów. W palecie kolorów również dominują połączenia modnych beżów z brązami, grafitów z szarościami i naturalnego écru.

Home Decor
Runotex zaprezentował swoją kompleksową ofertę na targach Home Decor w Poznaniu. Największym zainteresowaniem cieszyły się poduszki oraz narzuty futrzane. Uwagę zwracały także mięciutkie koce oraz poduszki Soft Line. Stoisko targowe przyciągnęło uwagę wielu gości zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

Eksperci w branży wnętrzarskiej byli zachwyceni zastosowanymi w produktach najwyższej jakości materiałami – wyjątkowo miękkimi dzianinami, ekskluzywnymi futerkami oraz naturalnymi aksamitami. Nowoczesny design oraz ponadczasowy, unikatowy wygląd produktów odmienią każde wnętrze, dodając mu stylu i elegancji.

Oferta firmy Runotex jest bardzo kompleksowa i skierowana do różnych branż. Nieograniczone możliwości produkcyjne pozwalają producentowi na stworzenie wyjątkowych produktów. Wiele z nich można obejrzeć na firmowej stronie producenta oraz zakupić w jego sklepie internetowym.

(ej)

.