Esche Belarus – Surteco proponuje elegancję i wytrzymałość

Powierzchnie powinny sprawić, że pomysł na projekt mebli będzie konkretny i będzie pasował do koncepcji całych pomieszczeń. Jednocześnie materiały do produkcji mebli muszą być trwałe. Folie „finisz”– folie wykończeniowe, to zadrukowane papiery specjalne, które leżą na powierzchni, jak warstwa ochronna, a zatem łączą swobodę projektowania i wytrzymałość.

Firma Surteco dba o każdy szczegół swoich produktów, oferując swoim klientom najwyższą jakość. Dlatego do drukowania używa farb odpornych na działanie światła, impregnuje papier żywicami termoutwardzalnymi i wykańcza ekologicznym lakierem. Ten skomplikowany proces produkcyjny sprawia, że jej folie finisz (folie wykończeniowe) są szczególnie wysokiej jakości, umożliwiają różne stopnie połysku i różnorodne wzory dekorów.

Jedną z nowości powstałą pod okiem specjalistów firmy Surteco jest Esche Belarus. Inspiracją do jego powstania stał się ostatni nizinny las pierwotny w Europie, który leży na pograniczu Polski i Białorusi – Białowieski Park Narodowy, będący ostoją rzadkich gatunków zwierząt i roślin. W gęstych lasach występują tysiące gigantycznych drzew, w tym 350-letnie jesiony. Jesion, który może dorastać do 40 metrów wysokości, odznacza się wyjątkową siłą, a jego wytrzymałość jest większa od dębu. Nic więc dziwnego, że według horoskopu celtyckiego ludzie urodzeni w znaku jesionu są uważani za szczególnie kochających wolność, kreatywnych i namiętnych.

Dekor Esche Belarus ukazuje dziki, elegancki wygląd jesionu. Nieokiełznane piękno z charakterystyczną kolorystyką w żywych wykwieceniach wydaje się nieformalne i nieograniczone. Jesion Esche Belarus jest propozycją o wszechstronnym zastosowaniu dla wszystkich producentów w branży meblarskiej. Doskonale komponuje się w połączeniu z nowoczesnymi kolorami, wyglądem kamienia i metalu, a także w kombinacji z bogatymi lub folklorystycznymi dekorami fantasy i przenosi swoją świeżą naturalność do atmosfery wszystkich pomieszczeń.