Emotivero – powiew europejskiej świeżości!

 Firma Pianpol Tex Sp. z o.o. po raz kolejny odświeżyła swoją linię tkanin Emotivero. W tym roku skupiła się na niesztampowych potrzebach klientów, wprowadzając unikalne wzory, jednocześnie stawiając na solidną, europejską jakość. Firma zwraca szczególną uwagę na potrzeby klientów niszowych – tych, którzy pragną się wyróżnić i na swoim meblu zaprezentować coś innego, coś wyjątkowego.

Klasyczna Zoja

Wzór dedykowany klientom gustującym w klasyce. Jego typowa, koronkowa struktura stworzona została z użyciem nowoczesnej technologii. Inspiracją dla wprowadzenia tak nieoczywistego wzoru były popularne koronki koniakowskie i mocno rozwijający się trend folkowy, pojawiający się w wielu dziedzinach, nie tylko w branży tkaninowej. Tkanina Zoja dostępna jest w 3 liniach kolorystycznych: czarnej, szaro-brązowej, beżowej.

Modne Modo


Bardziej nowoczesne aranżacje uzupełni kolekcja Modo. Ten nowoczesny, miły dla oka wzór swoją wielobarwnością dopasuje się do każdego wnętrza. Dostępny jest w 3 wariantach:
– eleganckim ciemnym granacie połączonym z beżami, brązami oraz szarościami,
– pastelowym turkusie w symbiozie z różem, beżem i szarościami,
– w kompozycji wielobarwnej, w wyjątkowo żywych kolorach.

Nieocenioną zaletą Modo jest jego użyteczność – tkanina spełnia się nie tylko w wersji obiciowej, ale także w dekoracyjnej – na zasłonach, poduchach czy innych elementach upiększających wnętrze.

Niebanalne Oxo

Uzupełnieniem ciekawych propozycji designu jest niesztampowy Oxo – koordynat z ciekawą strukturą lnu. Firma Pianpol Tex Sp. z o.o. w swojej ofercie postawiła na tkaninę nowoczesną, przy czym stworzoną w najwyższej europejskiej technologii „micro-chenille”, bardzo trwałą (ponad 56.000 cykli Martindale’a) i zarazem posiadającą znak „breathable”. Tkanina Oxo zachwyca szeroką paletą odważnych 21 barw, wśród nich znajdują się kolory: papaja, espresso, tabasco czy chili.

Mango

Klienci ceniący wygodę nie zostali pominięci – dla nich, poza topową tkaniną Loca, do kolekcji tkanin Emotivero dołącza Mango – kolejna z serii UniClean, ułatwiająca czyszczenie, przyjemna w dotyku. Mango to dzianina nieagresywna, elegancka, oryginalnie przełamująca stereotyp nudnego, gładkiego materiału – z dystansu traktowana jako monokolor, z bliska natomiast przykuwająca wzrok swoją unikalnością – wyżłobioną strukturą przypominającą naturalny przekrój skał. Mango wygrywa swoimi ciepłymi odcieniami – znajdziemy tu kolor kremowy, toffi czy czekoladę.

(kp).