Eleganckie ciemne obrzeże

Tendencja do wykorzystywania w nowoczesnych aranżacjach wnętrz czarnych elementów nadal trwa. Jednocześnie szczególny nacisk kładzie się na przytulność i jakość pomieszczeń. Powierzchnie drewniane spełniają te wymagania i w połączeniu z czarnymi akcentami tworzą modną, przytulną atmosferę. Pasujące obrzeże do tego trendu jest teraz dostępne w firmie Ostermann.

 

Specjalista od obrzeży, firma Ostermann, oferuje wielki wybór obrzeży fornirowanych do produkcji mebli o wysokiej jakości. Jedną z nowości w ofercie jest ich wersja barwiona na czarno. Nowe „obrzeże fornirowane Dąb barwiony na czarno” daje wiele możliwości zastosowania w indywidualnym urządzaniu wnętrza oraz poczucie przytulności. Dostępne jest w szerokościach 24, 33 i 43 mm oraz grubościach 1 i 2 mm. Jego powierzchnia to naturalny i homogenicznie barwiony dębowy fornir. Warstwy są wykonane z fornirów Fineline. Więcej szczegółów i informacji technicznych można znaleźć wpisując hasło „Highlights122020” na stronie internetowej www.ostermann.eu,

Czarny – utrzymujący się trend

Czarne meble nadal cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego coraz częściej są one stosowane jako kontrast do naturalnych dekorów drewnianych. Dzięki temu powstaje efekt łączenia elegancji z przytulnością. Nowe obrzeże z forniru dębowego w kolorze czarnym firmy Ostermann idealnie odpowiada temu trendowi. Z pewnością przekonuje do siebie głęboką czernią ustrukturyzowanej drewnianej powierzchni i w niezwykły sposób łączy prawdziwe drewno z czarnymi elementami mebli. Dzięki nowemu obrzeżu wszystkim płytom wiórowym z forniru dębowego można nadać czarne akcenty, tworząc indywidualne meble o szczególnie wysokiej jakości.

Więcej naturalności!

W dzisiejszych gorączkowych czasach nasze własne mieszkanie staje się albo przytulnym miejscem schronienia albo połączeniem przestrzeni mieszkalnej i roboczej. W związku z tym, w obydwu przypadkach, błoga atmosfera nabiera coraz większego znaczenia. Oprócz naturalnej aranżacji własnych czterech kątów coraz częściej kładzie się nacisk na zrównoważoną eksploatacje źródeł odnawialnych. Odnawialny, naturalny fornir pozwala na uzyskanie doskonałej jednorodności koloru i jednocześnie zachwyca wysoką jakością.

Z warstwą kleju topliwego lub spoiną zerową

Dla łatwiejszej obróbki obrzeża fornirowane firmy Ostermann są od spodu zagruntowane podkładem. Na życzenie dostępne są również nowe obrzeża z warstwą kleju topliwego lub z warstwą funkcyjną do obróbki nowoczesną technologią spoin zerowych.

https://www.ostermann.eu/pl_PL/