Dyskretny szary i świecący żółty słoneczny – Ostermann ma odpowiednie obrzeża

Pantone Color Institute™ uznał dyskretny szary i świecący żółty słoneczny za najmodniejsze kolory w 2021 roku. Połączony duet barw ma reprezentować zachęcające przesłanie siły i nadziei, a jednocześnie nadawać meblom atrakcyjnego efektu. Jeśli ktoś szuka pasujących obrzeży do takiej kompozycji znajdzie je w asortymencie firmy Ostermann.

 

Według Pantone kolory 17-5104 Ultimate Gray i 13-0647 Illuminating oznaczają odwagę i radość życia. Firma dodaje, że poprzez kombinację koloru klasycznego szarego z jasnym, wesołym żółtym powstaje „pozytywne przesłanie wewnętrznej siły”. W przeciwieństwie do poprzednich czterech lat, w roku 2021 wybrano dwie harmonijnie współgrające ze sobą barwy. Oba klasyczne, jednolite kolory idealnie pasują do obrzeży ABS firmy Ostermann 041.2656. szary platynowy ciemny i 041.3192. Zeste de Citron. Wszystkie informacje o wymienionych obrzeżach można znaleźć wpisując hasło „#Highlights03” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu.

Żółty i szary – idealna para

Jak widać na zdjęciu, te dwa jednolite kolory można idealnie łączyć na meblach. Dyskretny szary kolor frontów wyjątkowo podkreśla świecący żółty kolor powierzchni meblowych. Żółty korpus i otwarta półka w środku regału dają przyjazne i jednocześnie modne akcenty.

Obrzeże ABS 041.3192. Zeste de Citron

W teorii koloru, żółty ma pobudzający, radosny i ożywczy charakter, a w malarstwie jest to najjaśniejszy z kolorów podstawowych, często symbolizuje światło oraz słońce. Według psychologów koloru, żółty wspiera koncentrację i komunikację. Oto trzy mocne powody, aby śmiało zaprojektować nowe meble i wnętrza w kolorze żółtym. W szerokiej ofercie firmy Ostermann można znaleźć ponad 50 różnych obrzeży ABS w kolorze żółtym. Ten, kto chciałby idealnie dopasować kolor do odcienia Pantone, powinien użyć obrzeża ABS firmy Ostermann 041.3192. Zeste de Citron. Jest ono dostępne w standardowych wymiarach 23, 33, 43 i 100 oraz o grubości 1 lub 2 mm. Na życzenie, firma Ostermann może dociąć obrzeża o szerokości 100 mm na inną dowolną szerokość.

Obrzeże ABS 041.2656. szary platynowy

Szary jest nudny i smutny? Wręcz przeciwnie! Szary kolor jest ponadczasowy i jednocześnie klasyczny. Szare meble dodają pomieszczeniu ciepła i elegancji w kombinacji z innymi szarymi odcieniami. Według Pantone, Ultimate Gray jest „symbolem solidnej niezawodności wiecznego, bezpiecznego fundamentu”. Ultimate Gray idealnie odpowiada obrzeżu ABS 041.2656. szary platynowy. Jest ono dostępne w wymiarach 23, 33, 43 i 100 oraz o grubości 1 lub 2 mm. Alternatywnie można znaleźć ponad 360 różnych obrzeży ABS w grupie kolorystycznej „Szary” w sklepie internetowym firmy Ostermann.

Serwis obrzeży firmy Ostermann

W asortymencie Ostermann stolarz znajdzie nie tylko wszystkie aktualne trendy w dziedzinie obrzeży, ale także obrzeża dopasowane do powierzchni od ponad 70 różnych dostawców płyt. Wszystkie obrzeża ABS są dostarczane już w małych ilościach od 1 metra. Na życzenie obrzeża są również dostępne ze specjalnymi wykończeniami, jak np. z klejem topliwym lub z warstwą funkcyjną do spoin zerowych lub z dodatkowym mostkiem. Towar magazynowy zamówiony do godziny 16:00 opuszcza magazyn jeszcze w tym samym dniu.