DremaSilesia – zmiana miejsca i terminu!

Organizatorzy targów DremaSilesia zmienili termin trwania tej imprezy wystawienniczej oraz jej miejsce. Jubileuszowa, dziesiąta edycja targów odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2016 r. na terenie Expo Silesia w Sosnowcu.

Początkowo targi były zaplanowane na 22-24 kwietnia 2016 roku w Śląskim Centrum Targowym w Chorzowie. Zmiana terminu i miejsca – jak podają na swojej stronie internetowej organizatorzy – ma na celu zapewnienie najwyższego standardu oraz komfortu podczas trwania targów, zarówno wystawcom, jak i zwiedzającym.

Expo Silesia to nowoczesne centrum targowo-konferencyjne zlokalizowane w aglomeracji śląskiej, na terenie Sosnowca. Funkcjonalny układ obiektu został specjalnie zaprojektowany, aby spełnić potrzeby bardzo wymagającej grupy odbiorców. Standard pawilonów i otwartego terenu wystawienniczego jest zgodny z aktualnymi europejskimi wymaganiami w tym zakresie.

Obiekt targowy Expo Silesia o łącznej powierzchni ponad 17 hektarów jest doskonale zlokalizowany. Bezpośrednia bliskość lotnisk międzynarodowych, autostrady, dróg szybkiego ruchu, ogromnej aglomeracji przemysłowej to uwarunkowania dające wielkie możliwości targowe.

.