Dom z pomysłem – wszystko o wnętrzach od Leroy Merlin

Dodatki w stylu vintage, porady jak urządzić małą kuchnię i salon, ciekawe aranżacje przestrzeni, wyszukane dekoracje i nietypowe rozwiązania – to wszystko oraz wiele więcej dostępne pod najbardziej gorącym adresem na polskim rynku wnętrzarskim – www.domzpomyslem.pl .

Dom z pomysłem to innowacyjny serwis wnętrzarski skierowany do miłośników designu, fanów ciekawych aranżacji przestrzeni, ale również osób, które dopiero planują zacząć zmiany w swoim otoczeniu.

Każdy znajdzie tam dużą dawkę wiedzy, jak urządzić i udekorować dom oraz jak to zrealizować za pomocą rekomendowanej gamy produktów wyselekcjonowanych z oferty Leroy Merlin Polska i innych firm stawiających, na jakość i design nieodstępnych w sieciach DIY.

– Dom z pomysłem to zupełnie nowa jakość na polskim rynku wnętrzarskim. Dwa lata intensywnych prac wybitnych ekspertów zaowocowały wyjątkowym produktem – mówi Jarosław Truchel dyrektor Marketingu, Centrali Zakupów i Supply Chain Leroy Merlin Polska – Połączenie serwisu internetowego, sklepu, portalu społecznościowego i bloga sprawia, że Dom z pomysłem od Leroy Merlin to uniwersalna platforma edukacji, rozrywki oraz źródło pomocy dla wszystkich poszukujących inspiracji lub porad – dodaje Jarosław Truchel.

Serwis pozwala na samodzielne zaplanowanie wnętrza mieszkania czy domu, począwszy od inspiracji, wyszukania stylu i kolorystyki, skończywszy na wskazaniu konkretnych produktów – mebli, akcesoriów, których zakupu można dokonać poprzez sklep internetowy Leroy Merlin.

Dzięki platformie, każdy może stać się ekspertem w dziedzinie designu oraz spróbować swoich sił w projektowaniu. Stworzone stylizacje można udostępniać i poddawać ocenie innych użytkowników serwisu.

Dom z pomysłem to również kopalnia wiedzy na temat urządzania przestrzeni, pełna artykułów o designie i aranżacji wnętrz. Wywiady z projektantami czy stylistami, video blogi o tematyce wnętrzarskiej oraz dział o historii polskiego designu. To wszystko i jeszcze więcej na stronie www.domzpomyslem.pl


Więcej o Leroy Merlin
Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoratorskich (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono GROUPE ADEO.
Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działała 46 sklepów. Misją Leroy Merlin jest przyczynianie się do polepszania warunków mieszkaniowych oraz komfortu życia mieszkańców. W myśl tej filozofii sklepy Leroy Merlin to miejsca, w których każdy znajdzie produkty i porady dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań, gdzie dzięki odpowiednio dobranym produktom może realizować swoje marzenia o profesjonalnie zbudowanym i gustownie urządzonym domu, mieszkaniu i ogrodzie.
Leroy Merlin Polska obecny jest również w Internecie. Firma prowadzi sklep internetowy www.leroymerlin.pl, gdzie w ofercie znajduje się ponad 50.000 tysięcy produktów do domu i ogrodu. W kwietniu 2014 Leroy Merlin Polska zakupiła internetowy serwis www.oferia.pl, którego zadaniem jest ułatwianie poszukiwanie fachowców i wykonawców na rynku

.