Nowa jakość systemów przesuwnych

GTV jako wiodący dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia LED, poszerza swoją ofertę o systemy przesuwne. Zgodnie ze strategią rozwoju portfolio produktowego, Maciej Chełkowski, Manager Sprzedaży GTV zapewnia – „Od tego kwartału proponujemy klientom systemy do budowy efektywnych i efektownych szaf opartych na cichych i bezawaryjnych podzespołach przesuwnych. Perfekcyjny projekt i staranna selekcja surowca, dały efekt, który zmieni postrzeganie jakości w tej kategorii produktowej”.

Systemy przesuwne GTV składają się z dwóch głównych linii – ERGO i NOVO- odróżniających się kształtem i designem rączek. Każda z linii dostępna jest w dwóch wersjach EVO i PRO. Wszystkie profile dostępne są w bogatej ofercie długości oraz w dwóch kolorach: aluminium i szampan. Grubość powłoki anodowej wynosi 10-15µm.

Tor górny systemów GTV jest profilem dwustronnym. Bieżnie toru posiadają rowki wzdłużne ułatwiające wykonanie otworów montażowych. W systemach GTV zarówno w torach dolnych PRO jak i EVO można zastosować wpinane maskownice, dzięki którym możemy zakryć wkręty montażowe.

W systemach przesuwnych GTV mają zastosowanie dwa rozwiązania budowy skrzydła, w których elementem nośnym jest wypełnienie lub rama. Ze względu na różny sposób przenoszenia obciążeń, do oferty zostały wprowadzone dwa rodzaje wózków dolnych i prowadników górnych – nakładane i wpuszczane.

Prowadniki górne (wpuszczane i nakładane) posiadają wysokiej klasy łożyska kulkowe, które gwarantują bezawaryjność przez długi czas. Materiał, z którego zostały wykonane kółka, zapewnia cichą pracę oraz bardzo małe opory toczenia (klasa 3 wg EN 1527:2000). Dopuszczalna masa całkowita skrzydła wynosi 50 kg., natomiast trwałość to aż 50 000 cykli (klasa 5 wg EN 1527:2000).

Nakładane wózki dolne PRO i EVO, dzięki swojej unikalnej budowie ułatwiają wstawianie drzwi w tor – wstawianie drzwi odbywa się w taki sam sposób jak przy skrzydłach opartych na bazie ramy. Dodatkowo wszystkie wózki (zarówno nakładane i wpuszczane) posiadają sprężynę zapobiegająca wypadnięciu wózka z toru oraz możliwość regulacji wysokości skrzydła w zakresie 0 – 10mm. Montaż wózków nie wymaga żadnych szablonów. Podobnie jak w przypadku prowadników górnych, również wózki mają bardzo małe opory toczenia (klasa 3 wg EN 1527:2000) oraz wysoką trwałość -50 000 cykli (klasa 5 wg EN 1527:2000).

System ERGO 18 PRO
System ERGO 18 PRO, to ergonomiczna rączka przeznaczona do płyt meblowych o grubości 18 mm i różnych wzorach . Wysokiej jakości łożyskowane prowadniki oraz wózki to elementy wyróżniające ten system od konkurencji. Dodatkowo system posiada indeks wytrzymałości do 50 kg.

System ERGO 18 EVO
System ERGO 18 EVO jest alternatywnym systemem dla wersji ERGO 18 PRO, różniącym się zastosowaniem toru dolnego EVO. W zależności od preferencji użytkowników oraz monterów, GTV stworzył system, który swą prostotą idealnie spełni swoje zadania. Przeznaczony jest do zastosowania z płytami meblowymi o grubości 18 mm, przy maksymalnym ciężarze skrzydła nie przekraczającym 50 kg.

System NOVO 16 PRO , NOVO 18 PRO
System dopasowany do dowolnych materiałów – szkło, lustro, płyta o grubości 16 mm/18mm. W skład systemu wchodzą ciche i niezawodne prowadniki i wózki oraz ergonomiczny tor i nowoczesna rączka Novo. System działa efektywnie przy maksymalnym obciążeniu jednego skrzydła 50 kg.

System NOVO 16 EVO , NOVO 18 EVO
Design rączki NOVO, to prostota i ergonomia. Na tym oparte są systemy NOVO 16 EVO / NOVO 18 EVO. W stosunku do systemów NOVO 16 PRO / NOVO 18 PRO zastosowano innego kształtu tor dolny, charakteryzujący się prostą formą, . Systemy również przeznaczone są do materiałów o grubości 16 mm / 18 mm. Systemy z indeksem wytrzymałości 50 kg.

System NOVO 18/4 PRO
Dzięki rozwiązaniu zastosowanemu w systemie NOVO 18/4 PRO, użytkownik ma możliwość zastosowania dwóch materiałów w jednym skrzydle swojej szafy lub garderoby – jeden o grubości 18 mm, a drugi o grubości 4 mm. Wszystko to wraz z zestawem niezawodnych komponentów systemu NOVO – prowadniki górne, wózki oraz subtelna rączka – umożliwia zbudowanie wyjątkowej i nowoczesnej zabudowy. Indeks wytrzymałości 50kg na jedno skrzydło.

System NOVO 18/4 EVO
System uzupełniający do systemu NOVO 18 PRO. Oparty na tych samych podzespołach z jedną zmianą – zastosowano alternatywny, prosty w formie kształt toru dolnego. Użytkownik ma możliwość zastosowania dwóch materiałów w jednym skrzydle swojej szafy lub garderoby – jeden o grubości 18 mm, a drugi o grubości 4 mm. System z indeksem wytrzymałości do 50 kg na skrzydło.

O firmie:
GTV jest międzynarodowym dystrybutorem oraz czołową firmą na polskim rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia. Działamy na kilkunastu rynkach świata, m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Francji, Rosji, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Brazylii oraz w większości byłych republik radzieckich. GTV to nowoczesna i profesjonalnie zarządzana firma – zaufany partner biznesowy dla kontrahentów na całym świecie. Na pozycję jednego z liderów pracowaliśmy ponad 17 lat, zawsze oferując najwyższej jakości produkty, spełniające najsurowsze normy jakościowe.

Marka GTV Prestige:
Linia GTV Prestige przeznaczona dla wymagających klientów, poszukujących najwyższej jakości akcesoriów meblowych i oświetlenia w rozsądnej cenie. Naszym celem jest oferowanie ekskluzywnych produktów w cenach, na które mogą sobie pozwolić także mniej zamożni klienci. Każdy produkt ze znakiem Prestige przygotowany został z wyjątkową dbałością nie tylko o najwyższą jakość, ale także nowoczesny i elegancki design. Produkty Prestige wykonane są w całości z najwyższych jakościowo komponentów gwarantujących długie i bezproblemowe użytkowanie. Wiele produktów z gamy Prestige posiada dożywotnią gwarancję.

(mk)

Fot. GTV

.