Dobrze zorganizowane wnętrze

Akcesoria meblowe firmy Wireli dają wiele możliwości planowania funkcjonalnej i ergonomicznej przestrzeni. Zarówno w kuchni, jak i garderobie zastosowanie produktów czeskiej marki pozwala cieszyć się dobrze zorganizowanym wnętrzem. Zbliżające się wielkimi krokami wiosenne porządki to doskonały moment na zmiany i montaż nowych rozwiązań.

Warto zapoznać się z ofertą firmy Wireli w celu znalezienia najlepszych rozwiązań do szafek w kuchni oraz szaf w garderobach czy sypialniach. Wireli jako marka stawia przede wszystkim na wysoką jakość prowadnic. Innymi atutami są między innymi dobrej jakości powłoki chromowe oraz duża grubość drutu, co przyczynia się do bezawaryjnego i wygodnego użytkowania produktów.

Propozycje marki Wireli do kuchni dzielą się na dwie serie: Compact oraz Komfort.

Seria Compact hiszpańskiego producenta Menage Confort to doskonałej jakości wysokie cargo, wśród których znajdziemy takie rozwiązania jak obrotowe szafy cargo pozwalające na wygodniejszy dostęp do produktów niż w tradycyjnych szafach tego typu, możliwość automatycznego otwierania przy pomocy silniczka elektrycznego, kosze dedykowane poszczególnym grupom produktów, takie jak pojemniki na środki czystości, ręczniki, przegrody na butelki czy pieczywo wykończone matą antypoślizgową, która zabezpiecza zawartość szafki przed przesuwaniem się. Menage Confort to także bogata oferta różnego rodzaju półek stosowanych w szafkach narożnych. W tej grupie znajdują się półki wysuwne, karuzele i kornery z tłumionym domykaniem.

Wśród pozostałych propozycji firmy Wireli prezentowanych w ramach serii Komfort znajdziemy również wysokie cargo, różnorodną ofertę do szafek podblatowych, na którą składają się wysuwane kosze, karuzele 180o i wielofunkcyjna oraz kornery z pełnym, jak i drucianym dnem. Do szafek górnych z serii Komfort na klientów firmy Wireli czekają systemy szafek górnych z półkami na front oraz ociekarki i półki na talerze.

Oferta marki Wireli obejmuje również kosze na odpadki z serii Elegance, Komfort i Klasik. Wśród propozycji segregatorów na odpadki znajdują się proste rozwiązania z jednym pojemnikiem oraz zestawy, na które składa się kilka pojemników o różnych wielkościach. Kosze mogą być montowane na prowadnicach z mocowaniem do frontu lub bez. Można też wybrać rozwiązanie obejmujące wkład do szuflady z odpowiednią ilością pojemników i np. przegródkami na środki czystości.

Podobnie jak w przypadku rozwiązań do kuchni do garderoby Wireli również proponuje produkty Menage Confort. Doskonale prezentujące się wysokiej jakości wyroby hiszpańskiej firmy pozwalają zaplanować świetnie funkcjonującą garderobę. Specjalne wysuwane wieszaki na spodnie, spódnice, półki na buty, materiałowe kosze na bieliznę, wysuwane półki i wieszaki. Oprócz tego w katalogu Wireli znajdują się wysuwane kosze do garderoby do szafek od 40 do 90 cm szerokości, kosze na pranie, półki na buty, pantografy czy wieszaki na paski i krawaty.

Magazyn centralny firmy Wireli na terenie Polski znajduje się w Kalwarii Zebrzydowskiej w siedzibie firmy Artvinyl-Pol, która pełni funkcję generalnego dystrybutora. Pełną ofertę i dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej: www.wireli.pl.

(mm)

.