„Dni innowacji” w firmie Ninka – stacjonarnie i online

Ninka to niemiecki producent wysokiej jakości produktów przeznaczonych do mebli kuchennych, wykonywanych z trwałego tworzywa sztucznego. Każdego roku firma wprowadza liczne innowacje, które prezentuje na imprezach targowych. W tym roku, ze względu na pandemię, będzie inaczej. Firma organizuje we własnym zakresie Dni innowacji. Od 3 do 7 maja pokazy będą odbywać się w siedzibie firmy w Bad Salzuflen, a do 21 maja będą dodatkowo miały miejsce prezentacje wirtualne w internecie.

 

Producent przedstawi nowe produkty i koncepcje zastosowań we wszystkich trzech segmentach produktowych, którymi się zajmuje. Będą to więc nowe rozwiązania do szuflad, szafek narożnych oraz w obszarze koszy na śmieci. Zaprezentowane zostaną nowe użyteczne funkcje, higieniczne powierzchnie w nowym designie, a także skomplikowane systemy do szafek wyróżniające się łatwym montażem. Jednak największa nowości Ninki, produkt przygotowywany od kilku miesięcy, pozostanie tajemnicą, aż do 3 maja.

Dni innowacji zakończą się 7 maja, podczas wewnętrznej imprezy w salonie Ninka w Bad Salzuflen. Jednak spotkania za pośrednictwem Microsoft Teams i prezentacje zdalne produktów będą możliwe do 21 maja. Prezentacja nowych produktów będzie zajmować około 30 minut.

(jz)

Logo Dni innowacji firmy Ninka – „na żywo” od 3 do 7 maja w Bad Salzuflen w Niemczech oraz wirtualne spotkania do 21 maja. Rys.: Ninkaplast GmbH