DLH Liderem Rynku Stolarki w 2015 roku!

Firma DLH zdobyła prestiżowy tytuł Lidera Stolarki 2015 przyznawany w ramach rankingu organizowanego przez Centrum Analiz Branżowych (CAB). Nagroda jest wyróżnieniem dla firm z sektora produkcji okien i drzwi, które w minionym sezonie uzyskały najlepsze wyniki sprzedażowe, czyli zdobyły największe zaufanie klientów.

Nagrody przyznane zostały podczas kolejnego spotkania Forum 100 – nieformalnego klubu biznesowego, skupiającego menedżerów najbardziej znaczących firm branży stolarki budowlanej. W tegorocznej edycji konkursu nominowanych zostało ponad sto firm, spośród których wyłonionych zostało 19 przedsiębiorstw, uhonorowanych tytułem Lidera Rynku Stolarki. Firma DLH odebrała wyróżnienie w segmencie Kantówka drewniana.

Wyróżnienie dla najlepszych
Tytuł Lidera Stolarki jest nagrodą, przyznawaną w istocie przez konsumentów, którzy kupując produkty firmy przyczyniają się do wzrostu jej wyników sprzedażowych. Wyróżnienie jest więc świadectwem uznania oraz zaufania odbiorców, co dla nagrodzonych ma szczególne znaczenie. Jest bowiem najlepszym dowodem na wysoką jakość produktów oraz umiejętność dostosowania asortymentu do potrzeb współczesnego odbiorcy. Gościem specjalnym gali Liderów Rynku Stolarki był Tom Debusschere – Przewodniczący Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Profili PCV. Podczas swojego wystąpienia wskazywał on na wielki potencjał polskiej branży okienno-drzwiowej, która konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku zarówno europejskim, jak i światowym. Liderzy Stolarki 2015 są natomiast najlepszym przykładem dynamicznie rozwijających się firm, których wyniki sprzedażowe pozwalają konkurować z najważniejszymi firmami europejskimi w sektorze.

– To dla nas bardzo istotne wyróżnienie, ponieważ przyznawane zostaje jedynie na podstawie wyników sprzedażowych, czyli realnego wyboru konsumentów. Przez 25 lat naszej obecności na rynku polskim każdego dnia staramy się pracować na to zaufanie, dostarczając produkty tylko najwyższej jakości, tworząc nowe punkty sprzedaży czy rozbudowując sieć naszych dystrybutorów. – przyznaje Jerzy Karpiński, Prezes DLH.

Lider na rynku
Kantówka drewniana to jeden z produktów, wchodzący w skład bogatej oferty DLH. W 2014 roku firma osiągnęła po raz kolejny wzrost sprzedaży w tym sektorze, co jest efektem strategii, zakładającej jeszcze większy wzrost dostępności produktów oraz dotarcie z ofertą do krajów sąsiadujących.

DLH oferuje liczne gatunki kantówek klejonych 3-lub 4-warstwowo za pomocą wodoodpornego kleju zgodnie z normą DIN EN 204 D4. Produkt wytwarzany jest z takich gatunków drewna jak meranti czerwone, dąb amerykański, sosna czy modrzew syberyjski. Wszystkie kantówki dostępne są w różnych profilach i klasach jakości. Dzięki osobnemu działowi zajmującemu się sprzedażą produktów przemysłowych, takich jak tarcica, forniry, sklejki, a także kantówki drewniane, firma jest w stanie realizować zamówienia szybko i sprawnie.
Nagrody wręczone zostały podczas Gali Liderów Rynku Stolarki 2015, odbywającej się w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Wyróżnienie w imieniu firmy odebrał pan Jerzy Karpiński – Prezes DLH.

Źródło/Fot.: DLH

.