Digital HPL dla najmłodszych

Nowa kolekcja wzorów cyfrowych Kronospan Digital HPL o tematyce dziecięcej nadaje się idealnie do pokoju dziecka, przedszkola czy szkolnej świetlicy. To wymarzony produkt dla osób szukających indywidualności i niepowtarzalności.

Dzięki ogromnym możliwościom druku cyfrowego meble, ściany czy drzwi w pokoju dziecięcym nabierają wyjątkowego charakteru. Kolorowe otoczenie dziecka wpływa pozytywnie na jego nastrój i rozwój, wspomagając kreatywność. Nieograniczone możliwości spersonalizowania wzoru cyfrowego dają rodzicom i ich pociechom pole do wspólnej zabawy, która zaczyna się już na etapie tworzenia własnego lub wybierania gotowego wzoru z katalogu.

Kronospan produkuje laminaty z wydrukiem na podstawie wzoru dostarczonego przez klienta lub z katalogu firmy, w którym znajduje się bogaty zestaw propozycji. Producent tworzy zupełnie nowe projekty lub modyfikuje istniejące, aby jeszcze lepiej spełnić oczekiwania zamawiającego. Oddzielną, niezwykle barwną i radosną kolekcję przewidziano dla dzieci. W katalogu Kronospan klienci znajdą oryginalne wzory, pogrupowane w kolekcje tematyczne: Fantazja, Folk, Realistyczne czy Geometryczne.

Pliki do wydruku powinny być w formacie wektorowym lub TIFF o minimalnej zalecanej rozdzielczość 150 dpi. Istnieje możliwość skanowania zdjęć lub wspólnego opracowania nowego wzoru z producentem.

Kronospan Digital HPL znajduje zastosowanie między innymi na: ścianach i ściankach działowych, reklamach, stoiskach i ekspozycjach, meblach o różnorodnym zastosowaniu, standach reklamowych, obrazach, drzwiach.

(br)

.