Dekory drewniane o strukturze matowej firmy Ostermann

Meble drewniane wprowadzają las do domu i są podstawą wyposażenia bliskiego naturze. Matowe powierzchnie nadają im nowoczesny charakter. Ostermann połączył oba te elementy i oferuje teraz 4 obrzeża ABS z mocno teksturowanymi dekorami drewna, a jednocześnie z matowym wykończeniem. Są one idealnie dopasowane do dekorów PerfectSense Feelwood firmy Egger.

 

Drewno – matowe powierzchnie – zrównoważony rozwój – to trio chyba najlepiej opisuje to, czego obecnie chcemy w naszych wnętrzach. Płyty PerfectSense Feelwood firmy Egger łączą w sobie zalety matowych powierzchni lakierowanych z trendem drewnianej naturalności. Specjalista w obrzeżach Ostermann oferuje teraz 4 idealnie pasujące obrzeża ABS. To, co je łączy, to matowo-olejowy wygląd i rowkowany charakter. Jednocześnie niosą ze sobą zalety obróbki i trwałość obrzeży ABS. Nowe obrzeża dostępne są w standardowych wymiarach 23, 33, 43 i 100 x 1 mm od długości 1 metra. Wszystkie informacje można znaleźć także pod hasłem „#Highlights09” na www.ostermann.eu.

Zmienny dąb

Dekory drewniane o mocnej strukturze są popularne, ponieważ odpowiadają pragnieniu większej bliskości natury. Jeśli można poczuć strukturę, to iluzja jest doskonała. Zwłaszcza zmienny dąb, niegdyś spisany na straty jako staroświecka, rustykalna wersja, ponownie znajduje się w przestrzeniach. Od skandynawskich, jasnych dekorów, po mocno teksturowane wzory vintage i stylowe, ciemniejsze gradienty kolorów – każdy znajdzie tu coś dla siebie. W dalszej części artykułu eksperci firmy Ostermann prezentują swoje nowe obrzeża ABS z dekorami dębowymi. Pasują one doskonale do płyt PerfectSense Feelwood o tej samej nazwie firmy Egger.

Lekki do fantazyjnego – Dąb Cuneo bielony oraz Dąb Riffian wędzony

Obrzeże ABS Dąb Cuneo bielony jest najjaśniejsze z czterech nowych obrzeży. Doskonale pasuje do dekoru płyty z serii Egger Feelwood i można je łączyć z matowymi powierzchniami i nowoczesnymi odcieniami zieleni, błękitu lub szarości. Więcej ciepła oferuje obrzeże ABS Dąb Riffian wędzony. Dzięki pęknięciom i zmiennemu odcieniowi brązu, który ma tendencję do wpadania w zieleń, dekor ten szczególnie pasuje do wnętrz w stylu vintage. W tej kolorystyce dobrze sprawdzają się na przykład delikatne odcienie różu lub beżu.

Charakterystyczne do szlachetnych – Dąb Halifax brązowy oraz Dąb Garonne ciemny brąz

Dąb Halifax brązowy charakteryzuje się efektowną, naturalną strukturą i silnymi kontrastami między jaśniejszymi i ciemniejszymi obszarami. Żywy wystrój sprawdza się we współczesnych konceptach sklepowych, jak np. w modnych restauracjach. Poza tym najlepiej sprawdza się jako element przyciągający wzrok na pojedynczych meblach i na gładkich, matowych powierzchniach. Kombinacje z prostymi, jednolitymi odcieniami i matowymi powierzchniami tworzy również obrzeże ABS Dąb Garonne ciemny brąz. Ze względu na jeszcze ciemniejszy kolor bazowy jego usłojenie wyróżnia się jednak nieco mniej wyraźnie – obrzeże ma szlachetny wygląd i nadaje się również do zastosowań na wielkich powierzchniach.

4 nowe obrzeża ABS firmy Ostermann idealnie pasują do paneli lakierowanych PerfectSense Feelwood firmy Egger.

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:
– długości od 1 m,
– szerokość do 100 mm,
– różne grubości,
– z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,
– Airtec, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– w technice laserowej, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– Infratec, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Oferta obejmuje około 150 tysięcy możliwych dopasowań tych produktów do płyt. Zamówienia złożone do godz. 16:00 firma wysyła w tym samym dniu.

Rudolf Ostermann GmbH

Niemiecka firma specjalizuje się w hurtowej sprzedaży artykułów dla zakładów stolarskich i jest ukierunkowana na realizację potrzeb klienta. Posiada w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Zatrudniając ponad 450 pracowników i wysyłając nawet do 6000 pozycji dziennie, jest europejskim liderem sprzedaży wysyłkowej obrzeży i okuć. Stale powiększający się asortyment obejmuje również drzwi przesuwne, rolety meblowe, fronty meblowe, konfekcjonowane blaty robocze, dekoracyjne okładziny ścienne i wiele innych produktów.

Od stycznia 2016 r. stolarze i producenci mebli w Polsce mają dostęp do największego w Europie asortymentu obrzeży firmy Ostermann. Doradztwo i sprzedaż prowadzone są przez dobrze wyszkolony pod kątem językowym i technicznym zespół sprzedaży w Bocholt oraz cieszący się popularnością sklep internetowy firmy Ostermann, który również dostępny jest w języku polskim. W kwestiach związanych z obrzeżami lub licznymi usługami oferowanymi przez producenta można skorzystać także z pomocy przedstawiciela handlowego. Wyjątkową usługą oferowaną przez firmę Ostermann jest szybka dostawa obrzeży w ilości dopasowanej do danego zapotrzebowania – już od długości 1 metra.

https://www.ostermann.eu/pl_PL/

 

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług