Czary w drewnie od KARE design

Intrygujące, nieoczywiste, tajemnicze… Meble z serii Finca marki KARE design są jak pocztówka z dalekiej podróży. Kronika najbardziej malowniczych i zapierających dech w piersiach widoków z najróżniejszych zakątków świata zaklętych w porywających dziełach sztuki użytkowej.

W pierwszym kontakcie budzą zainteresowanie, ciekawią, zachęcają, by podejść bliżej. Wzrok odbiorcy omiata oryginalne, różnorodne fronty szuflad, zatrzymuje się na urokliwych, rzeźbionych wzorach, obejmuje niejednorodną kolorystykę całości, by w końcu dostrzec jedyny w swym rodzaju charakter mebla.

Seria Finca to spójne połączenie cech z pozoru niemożliwych: tradycji, nowoczesności  i egzotyki. To eklektyczna kompozycja dla koneserów przedmiotów z duszą, stawiających na wysmakowane rozwiązania we wnętrzach.

Projektanci niemieckiej marki zauroczeni równinami Południa, tamtejszą kulturą i stylem życia stworzyli kolekcję, obok której nie sposób przejść obojętnie. Każdy egzemplarz jest wykonywany ręcznie, tradycyjnymi technikami, z cenionego drewna mango. Finca to dowód na to, jak spektakularny efekt można uzyskać łącząc pasję z jakością wykonania.

Seria składa się z trzech komód, regału, wieży szuflad, biurka, konsoli, stołu, baru oraz lustra.

Źródło: 9design.pl
 

.