Chcesz odpłynąć podczas wypoczynku?

Spróbuj Waves Erika Jørgensen.Wielokrotnie nagradzany projekt został stworzony w 1994 roku przez dwóch studentów architektury do konkursu talentów firmy i zdobył pierwsze miejsce.
Ernst i Jensen to prawdziwi rzemieślnicy i jest to widoczne w ich pracy. Jej płynne linie sprawiają, że jest ona niezwykle wygodna i intrygująca. Fale nie wygląda by najmniej jak ławka, przypomina rzeźbę, lub przytulny kącik do relaksu i medytacji. Jest to nowoczesny mebel idealny do przestrzeni publicznych. Podobnie jak ocean, sprawi, że poczujesz się spokojny i zrelaksowany. Pokochasz jego ukośne formy, które tworzą wygodne siedzenia dla wszystkich. Jest ona komfortowa w przeciwieństwie do zwykłych ławek, które są niewygodne do siedzenia przez dłuższy czas. Dla zwiększenia komfortu i stylu, można dodać kilka poduszek.
Fale Erika Jørgensen to niekonwencjonalny mebel, który wygląda wszędzie dobrze i zasługuje na dobre miejsce, gdzie może być podziwiany przez wszystkich, którzy przechodzą w jego pobliżu. Oferuje on trwały styl i wytrzyma próbę czasu, nawet w najbardziej użytkowanych przestrzeniach publicznych.
 

.