Cesta z „dzikiego” dębu

Meble Cesta z oferty KLOSE łączą w sobie głęboko szczotkowane drewno z gładkimi, starannie wyszlifowanymi powierzchniami.

Meble Cesta o miodowej barwie powstały z drewna „dzikiego” dębu, którego struktura uwidacznia się w głęboko szczotkowanych powierzchniach, jakie znajdują się na tylnych ścianach witryn, kredensów i półek. W kolekcji wykorzystano, poza masywem, również naturalną okleinę. Meble dostępne są w naturalnym wybarwieniu dąb „dziki” efekt wosku. Wyraziste formy przełamuje akcent – linia podkreślona aluminiowym, szczotkowanym obrzeżem.
Meble charakteryzuje płynne przejście od materiału pozornie surowego do gładkich powierzchni. Podkreślenie przestrzennej struktury uzyskano poprzez odpowiednie oświetlenie szczotkowanego drewna.
Komody, witryny i kredensy z kolekcji można wykorzystać jako meble wolnostojące, jak również tworzyć z nich zabudowy, w tym interesujące układy aranżacyjne.
Kolekcja posiada bezuchwytowy system otwierania drzwi i szuflad. W wyrobach zastosowano w szkło Antisol w odcieniu brąz.
 

.