Branżowe mistrzostwa

W dniach 8-9 marca 2014 r. w Warszawie odbędą się III Mistrzostwa Polski Branży Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego w Halowej Piłce Nożnej. Turniej, którego organizatorem jest wałbrzyska firma Almar-Sport, na stałe wpisał się do kalendarza amatorskich imprez sportowych organizowanych w naszym kraju.

W ubiegłorocznej edycji turnieju tytuł mistrzowski wywalczyła reprezentacja Ivet Gliwice, która w finale pokonała drużynę MTI Furninova Kętrzyn.

Dzięki ogromnej popularności, jaką od lat cieszą się turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, po raz kolejny liczymy na bardzo duże zainteresowanie zawodami. Patronat medialny nad Mistrzostwami Polski Branży Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego w Halowej Piłce Nożnej objęło między innymi Wydawnictwo Faktor – wydawca naszego miesięcznika „Meble, Materiały i Akcesoria”.

Organizator zaprasza do udziału wszystkie firmy, które chcą połączyć doskonałą zabawę ze zdrową, sportową rywalizacją. Dla wszystkich uczestników przygotowano jak zawsze cenne nagrody i upominki. Turniej będzie miał charakter czysto amatorski. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do 5 lutego 2014 r.

 

.