Bellussi Group – jakość bez kompromisów

Nowoczesne technologie poprawiające wydajność i jakość produkcji, jak również polepszenie warunków i bezpieczeństwa pracy stały się symbolem XXI wieku. Kompleksowe i zaawansowane rozwiązania z zakresu modernizacji tapicerni, szwalni, działów obróbki pianki i klejenia oraz wprowadzania nowoczesnych linii technologicznych oferuje Bellussi Group. Firma przez blisko 30 lat działalności stała się doświadczonym dostawcą maszyn w Polsce i Europie.

 

Rosnąca świadomość potrzeby dobrego snu i wypoczynku wśród ludzi kreuje zwiększone zapotrzebowanie na wysokiej jakości meble wypoczynkowe oraz dodatki w postaci materacy, poduszek i kołder. Wpływa to również na producentów, którzy chcąc sprostać nowym wyzwaniom muszą podnosić jakość i wydajność poprzez automatyzację procesów produkcyjnych. Dobrze zaprojektowane linie produkcyjne, nawet przy bardzo zróżnicowanym asortymencie, zapewniają doskonałą ergonomię przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pracy. Oferowane przez nas urządzenia i linie produkcyjne sprawdzają się w małych, średnich i dużych firmach. Jest to możliwe przede wszystkim dlatego, że dobieramy je w oparciu o indywidualne potrzeby.

Klejenie w wersji water & hot

Stacje laminujące w pełni automatycznie przenoszą klej na wszystkie warstwy materacy bądź pianki, automatycznie rozpoznając wysokość i długość produktu. Kleje termotopliwe lub na bazie wody otwierają nowe ważne okno dla przemysłu materaców. Dzieje się tak, ponieważ nie są szkodliwe dla zdrowia ludzkiego w przeciwieństwie do dotychczasowych klejów na bazie rozpuszczalnika. Jest to bardzo ważne zarówno dla finalnych użytkowników materacy, jak i operatorów produkcji. Ponadto systemy kleju termotopliwego i wodnego zapewniają mocniejsze i trwalsze połączenie między warstwami materacy, wydłużając ich żywotność. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo zaawansowane rozwiązania dla nanoszenia klejów typu hot-melt oraz na bazie wody jedno- lub dwuskładnikowych.

Produkcja materacy od podszewki

Rosnący popyt na materace na rynku światowym, skłania ich producentów do zwiększenia wydajności procesu produkcji w fabrykach. Coraz większe wymagania konsumentów nakłaniają do poszukiwania nowych trendów we wzornictwie, a co za tym idzie urządzeń, które te wymagania spełnią.

Propozycje Bellussi Group w tym zakresie obejmują multifunkcyjne pikowarki. Mogą one niezależnie od przygotowanego wzoru pracować z niezwykłą szybkością i dokładnością przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji. W naszym katalogu klienci znajdą wieloigłowe pikowarki ze ściegiem stebnowym bądź łańcuszkowym, przeznaczone do pracy wielozmianowej, oraz ramowe jedno- i dwugłowicowe, mogące przenieść dowolny rysunek na pikowany materiał. Design materaca to jednak nie tylko panel, ale również border. Oferta Bellussi Group zawiera szereg rozwiązań służących do uzyskania od najprostszych boczków do unikatowych form, w tym 3D, z możliwością jednoczesnego wszywania ekspresu, cordingu, taśm etc. Uzupełnieniem naszej oferty są urządzenia do produkcji i aplikacji uchwytów oraz oczek. W naszym asortymencie posiadamy również kompleksowe linie do pakowania, prasowania oraz zwijania materacy, a także stackery i paletyzatory.

Pikowarki wieloigłowe oraz ramowe.

Lider w dostarczaniu maszyn do produkcji poduszek i kołder

Wypoczynek odgrywa niezwykle ważną rolę w życiu każdego człowieka. Doskonale wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, poprawia pracę mózgu oraz zdolność do koncentracji. Dlatego tak ważne jest zagwarantowanie naszemu organizmowi odpowiedniego komfortu w trakcie każdego odpoczynku. Zadbać powinniśmy nie tylko o wygodne łóżko, ale również o to, aby kołdra i poduszka były wysokiej jakości. Mając tę świadomość, zespół Bellussi Group przygotował szereg propozycji w zakresie usprawnienia procesu produkcji poduszek tapicerskich, sypialnianych, a także kołder. Dajemy możliwość skomponowania spersonalizowanej linii produkcyjnej poprzez dobór odpowiednich maszyn, takich jak: silosy, mieszalniki, napełniarki oraz urządzeń z systemem przedważenia odpowiednich gramatur i proporcji, a także maszyn szyjących, etykietujących i pakujących, pozwalających na pracę w trybie ciągłym z najwyższą wydajnością.

Nowoczesny dostawca maszyn do produkcji i obróbki pianki

Profesjonalnie wspieramy zakłady produkcyjne, które chcą rozpocząć produkcję własnych detali piankowych. Oferujemy typoszereg maszyn do cięcia pianek poliuretanowych. Posiadanie własnego parku maszynowego daje większą możliwość elastyczności w produkcji. Klient ma kontrolę nad stanami i jakością wyprodukowanych elementów. To także zaleta i komfort we wdrażaniu krótkoseryjnych wyrobów. Bellussi Group zaprasza do zapoznania się z pełną gamą urządzeń do cięcia poziomego i pionowego w wersjach manualnych oraz automatycznych. Dla bardziej wymagających klientów oferujemy wycinarki konturowe z ostrzem obrotowym i oscylacyjnym. Zaletą naszych maszyn jest przede wszystkim masywna konstrukcja dająca stabilność i precyzję w cięciu oraz dobór najlepszych komponentów i części. Nowością w naszej ofercie są spersonalizowane linie do produkcji bloków pianki poliuretanowej. Jest to świetne rozwiązanie dla firm chcących uniezależnić się od swoich dostawców.

Bellussi Group zaprasza do współpracy oferując wysoką jakość bez kompromisów. W dobie ciągłej gonitwy i pośpiechu chcemy być partnerem, który pomaga spełnić oczekiwania naszych klientów, poprzez wybór najwyższej jakości produktów spośród szerokiej gamy oferowanych urządzeń. Firma Bellussi Group dostarcza kreatywne rozwiązania dla szeroko pojętego przemysłu meblarskiego, materacowego, poduszek i kołder oraz pomaga zoptymalizować i przyspieszyć procesy produkcyjne. Myśl technologiczna, projekty oraz profesjonalny serwis stały się naszą pasją oraz misją. Cieszymy się zaufaniem i lojalnością naszych klientów udowadniając, że jesteśmy godnym zaufania i kompetentnym partnerem.

http://www.bellussi.com.pl/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw