Bejce pastelowe – nadaj meblom niepowtarzalnego stylu

Bejca Pastelowa do drewna firmy Sopur jest hitem już od 2015 roku. Produkt powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na łagodną, spokojną kolorystykę mebli i wnętrz, w tym również na kolory inspirowane popularnymi płytami meblowymi. Pastelowe kolory to doskonały pomysł dla osób, które chcą stworzyć subtelne i eleganckie wnętrze. Taka paleta odpręża i koi – pastele są ponadczasowe i pozwalają stworzyć miejsca neutralne i pełne uroku.

We wnętrzach aktualnie modne są na ścianach beże, brązy, zielenie i granaty. Te kolory z powodzeniem komponują się z pastelowymi barwami mebli, zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach. Również drewno jest w wystroju wnętrz popularne – szlachetne i niepowtarzalne, wyraźny rysunek drewna na meblach od lat cieszy się zainteresowaniem. Bejca Pastelowa pozwala podkreślić tę oryginalną strukturę i piękno.

Firma Sopur w swojej ofercie Bejcy Pastelowej proponuje produkty w kolorach beżowych, popielatych, w ciepłych odcieniach brązów, jak również w kolorach zbliżonych do odcieni popularnych płyt meblowych. Biel użyta w recepturach Bejc nadaje wybarwieniom lekkości i naturalności.

Bejcowanie wbrew pozorom nie jest trudne, jednak warto wybrać odpowiedni produkt do gatunku drewna, jak i metody aplikacji. Bejca Pastelowa charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia, bardzo dobrą rozlewnością oraz jednorodnością wybarwienia. Przeznaczona jest do aplikacji natryskiem na każdy rodzaj drewna, a jej czas schnięcia to około 15-30 minut. Dostępna jest w opakowaniach: 0,5, 2,5 oraz 10 l. Po nałożeniu Bejcę należy zabezpieczyć produktami firmy Sopur, takimi jak lakiery nieżółknące Solac AC lub Olej Twardy do Mebli (do podłóg Olej do Podłóg NANO).

Olej wnika w drewno, wzmacniając je i odżywiając. Zapobiega także jego pękaniu, pozwala oddychać i sprawia, że nie chłonie wody. Olej charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża, krótkim czasem schnięcia oraz dużą wydajnością. Produkty z tej serii są wytwarzane na bazie wysokiej jakości olejów roślinnych. Tworzą powłokę odporną na zarysowania, temperaturę oraz płyny stosowane w domach. Posiadają neutralny zapach i są przystosowane do łatwej aplikacji pędzlem. Podkreślają naturalne piękno drewna i tworzą miłą w dotyku powłokę.

(akos)

www.sopur.com.pl