ARTU na Targach Meble Polska

Przestrzeń do pracy ulega zmianom. Dzięki wejściu do masowej świadomości modelu hybrydowego, pojawiają się nowe wyzwania dotyczące wzornictwa i funkcjonalności mebli biurowych. Rzeźbiarskie detale, geometryczne kształty oraz ślady inspiracji współczesną architekturą to znaki rozpoznawcze marki ARTU. Specjalizuje się ona w rozwiązaniach do przestrzeni biurowych i dla branży HORECA. Ich nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i wielokrotnie nagradzane wzornictwo, będzie można podziwiać na zbliżających się wielkimi krokami Targach Meble Polska 2023 w Poznaniu.

Biuro nadal się zmienia i szybko ewoluuje. Projektanci tych przestrzeni kierują się ku zrównoważonym rozwiązaniom, zwiększając nacisk na maksymalną wygodę w miejscu pracy, lepszą akustykę, a także elastyczne i dopasowujące się meble. To wyraźny ukłon w stronę designu podnoszącego kreatywność, ale przede wszystkim dobrego samopoczucia pracowników.

Polska marka Artu, specjalizująca się w meblach biurowych, to zespół profesjonalistów, projektantów i inżynierów, tworzących wyrafinowane, wyraziste i inteligentne meble. ARTU szczyci się tym, że oferuje szeroką gamę nowoczesnych modeli nie tylko do tworzenia przestrzeni biurowych. Znajdują one zastosowanie także w segmentcie HoReCa czy domowych gabinetach. Co roku ich inżynierowie, wraz z projektantami przemysłowymi, tworzą nowe modele krzeseł, stołów i sof. Szczególny nacisk kładą na ergonomię produktu oraz fenomenalną estetykę, docenioną m.in. nagrodą Red Dot 2020.

ARTU

Marka ARTU powstała 3 lata temu. Jej pojawienie na europejskim rynku się stało się naturalną konsekwencją rozwoju firmy, istniejącej od 2000 roku, produkującej i dostarczającej meble dla segmentu kontraktowego, która w ciągu 17 lat osiągnęła pozycję lidera w swym regionie. Wykorzystując doświadczenie i zdobytą wiedzę o wymaganiach projektowania nowoczesnych przestrzeni biurowych, kierownictwo firmy zdecydowało się stworzyć markę z własną linią projektową, której wówczas brakowało na rynku. Jak się okazało, był to „strzał w 10” i duży sukces na rynkach europejskich.

W produktach ARTU znajdziemy głównie twarde drewno i metal. Meble wyróżniają się wysoką niezawodnością projektów konstrukcyjnych oraz jakością użytych materiałów. To sprawia, że znaleźć je można w wielu designerskich restauracjach, barach, kawiarniach, biurach, hotelach. Trafiają także do wnętrz domowych na całym świecie.

Meble z kolekcji „Moss”, „LeTube”, ”Duran”, „Porto”, „Marco” „Lover”, Wox” „Tuttu”, „Katana”, „Noook” doskonale sprawdzą się jako element domowego gabinetu, jak i nowoczesnej przestrzeni biurowej. Poszczególne kolekcje, zaprojektowane przez nazwiska i studia takie jak m.in. Moritz Putzier, Pavel Vetrov, Levantin Design, Pablo Regano, Elena Khryashcheva, Milodamalo czy Figuron zachwycają i uatrakcyjniają przestrzeń. Sprawiają, że jest ona wyjątkowo dynamiczna i ekspresyjna.

Dla zwiedzających poznańskie targi MEBLE POLSKA, ARTU zapewnia możliwość zapoznania się z najnowszymi kolekcjami marki na nowy sezon.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług