ArciTech – szuflady łatwo indywidualizowane

Firma Hettich jest producentem systemu szuflad dwuściennych ArciTech, które można modyfikować stosowanie do wymagań klientów. Wpisuje się on doskonale w obecny trend indywidualizacji wyrobów, dając zakładom meblowym możliwość oferowania produktów skrojonych na miarę przy zachowaniu optymalizacji produkcji.

 

Efektywna personalizacja

ArciTech to tylko jedna bazowa oskrzynia i niezbyt duża liczba pozostałych komponentów. Jednak całość jest tak dobrana, że mamy do czynienia z bardzo elastycznym rozwiązaniem. System umożliwia tworzenie szerokiego spektrum wariantów szuflad o zróżnicowanym designie i przeznaczeniu. Dzięki ArciTech możliwie jest spełnienie wymagań odbiorców o odmiennych gustach i potrzebach. Dzięki niemu można szybko i bez zbędnych komplikacji reagować na zmieniające się trendy wzornicze na rynku.

ArciTech posiada ponadczasową, elegancką konstrukcję i jest dostępny w 4 kolorach: srebrnym, białym, antracytowym i szampańskim. Boki szuflad mogą mieć różną wysokość, posiadać relingi lub wypełnienie ze szkła czy innych materiałów.

Actro – ciche i równomierne przesuwanie

W systemie ArciTech firma Hettich zastosowała prowadnice Actro. Mają one 3 klasy obciążeniowe: 40, 60 i 70 kg. Posiadają one unikalny profil pryzmatyczny oraz sterowanie synchroniczne, co zapewnia ich doskonałe funkcjonowanie nawet przy ciężkich i dużych szufladach. Przy obciążeniach do 70 kg wciąż pracują wzorcowo. Actro zapewniają swobodny dostęp do całego wnętrza szuflad i są gwarancją długotrwałego komfortowego użytkowania. Za delikatne zamykanie odpowiada Silent System. Stabilność, którą oferują prowadnice Actro, przekłada się na zwiększoną swobodę projektową w zakresie wielkości frontów, jak i materiałów, z których są wykonane. Przy projektach o dużych, jednolitych frontach system ten może więc okazać się niezastąpiony.

Szuflady ArciTech mogą mieć także system Push to open Silent, który odpowiada za ich samoczynne otwieranie.

Ekonomiczność

Platformę produktową ArciTech zaprojektowano tak, żeby można było ją łatwo dostosować do procesów wytwórczych. Pozwala ona zachować zoptymalizowaną, opłacalną produkcję przy możliwości zaoferowania odbiorcom szerokiego programu meblowego dostosowanego do ich indywidualnych potrzeb.

Zalet systemu ArciTech dopełnia prosty i łatwy montaż. Regulacja wysokości, boczna, a w modelach z wysokim frontem także kąta nachylenia frontu, pozwalają na ich idealne ustawienie.

https://web.hettich.com/pl-pl/strona-glowna

(jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług