Architekci przychodzą tam setkami

Katowice, Łódź, Gdańsk. Tam odbędą się trzy ostatnie wieczory PERSPEKTYWA. Dotychczas cykl zgromadził niemal 500 architektów i projektantów. Zapisy na inspirujące spotkania trwają. Wstęp wolny.

PERSPEKTYWA to cykl wieczorów dla architektów i projektantów w największych miastach Polski. W tym roku odbywa się już jego druga edycja. Ostatnie spotkania zaplanowano w:
Katowicach – 31 marca
Łodzi – 7 kwietnia
Gdańsku – 12 kwietnia
Spotkania obędą się kolejno w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz budynkach Fabryka Sztuki i Sztuka Wyboru. Każdy z dotychczasowych wieczorów gromadził ponad setkę uczestników. Architekci, którzy spotkali się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie brali udział w szkoleniu biznesowym Jacka Rozenka, poznawali tajemnice budowy oceanariów Doroty Szlachcic i odkrywali najnowocześniejsze rozwiązania budowlane.

– Cykl na stałe zagościł w kalendarzach osób z branży projektowej. Uczestnicy doceniają nowoczesną i ciekawą formułę, która ma edukować i inspirować – nie tylko w obszarze projektowania – mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele, pomysłodawcy wieczorów PERSPEKTYWA.

Wstęp na spotkania jest wolny. Konieczna jest rejestracja. Zapisać można się na dwa sposoby:
Mailowo na adres perspektywa@prexpert.com.pl (imię, nazwisko, dane kontaktowe, miasto i ew. nazwa pracowni)
Poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www
Więcej na www.perspektywaspotkania.pl

Źródło: PR EXPERT

.