Aluminiowe akcesoria marki Fest

Firma Fest z Olsztyna, która od początku istnienia funkcjonuje jako hurtownia akcesoriów meblowych, od wielu lat zajmuje się we własnym zakresie również produkcją tego typu wyrobów. Wszystko zaczęło się w roku 2007, kiedy przedsiębiorstwo nabyło park maszynowy umożliwiający obróbkę aluminium. Dziś w ofercie firmy znajdziemy wykonane z tego metalu ramki do frontów, uchwyty, wsporniki, nogi i stopki, stelaże, wieszaki i inne elementy.

 

Oferta produkcyjna jest na bieżąco rozszerzana o nowe propozycje będące odpowiedzią na zmieniające się trendy rynkowe. Poniżej przedstawiamy, co firma dodała do swojej oferty w ostatnim czasie.

Stelaż Twin

Wyrób ten jest oferowany w trzech wariantach: prostym, skośnym i kątowym. Może mieć barwę naturalnego aluminium albo kolor anody czarnej mat. Nośność stelaża wynosi 50 kg na jedną nogę.

Jest to produkt wysokiej jakości, wszystkie wykonane w nim łączenia są niewidoczne dla użytkownika. Twin wpisuje się doskonale w aktualne wzornicze tendencje.

Stopka 30 x 30 mm

Asortyment stopek meblowych wzbogacił się o model wykonany z kwadratowego profilu aluminiowego 30 x 30 mm. Zakończa go podstawa wyprodukowana z wysokiej jakość tworzywa sztucznego, ewentualnie może to być regulator wysokości bądź zaślepka. Do dyspozycji klientów są 4 wysokości: 60, 100, 150 i 400 mm i 3 wersje kolorystyczne: aluminium, biały lakier proszkowy oraz czarny lakier strukturalny. Stopka posiada u góry aluminiową płytkę z czterema otworami montażowymi. Nośność produktu wynosi 60 kg. Również ta propozycja pod względem wzorniczym doskonale odpowiada na aktualne potrzeby klientów.

Gabloty ekspozycyjne

Firma Fest ma doświadczenie również w obróbce szkła i łączenia go z metalem. To zaowocowało wyprodukowaniem gablot ekspozycyjnych. Wykonuje się je na bazie specjalnych profili gablotowych i szkła zwykłego lub hartowanego. Producent oferuje gabloty jedno- i dwudrzwiowe, każda zamykana na zamek patentowy. Klienci mogą zamawiać ten produkt w dowolnym wymiarze, jeśli będzie w kolorze naturalnego aluminium. Inne wybarwienia mają standardowe rozmiary.

Uchwyt meblowy FE-6

FE-6 nie jest nowością, ale obecnie produkt ten można zamówić w dowolnym wymiarze. Dotąd uchwyt oferowano w standardowej długości sztangi wynoszącej 2,9 metra. FE-6 może mieć 3 rodzaje frezowań: 2R10, B lub D i 5 kolorów.

Hurtownia

Poza własnymi produktami firma Fest dostarcza klientom produkty wielu polskich i zagranicznych producentów. Znajdziemy tu wyroby między innymi takich firm, jak: Rejs, Aliplast extrusion, Wutkowski, Design light, Bimak, Amix, Maczak, Polkemic, DC, Gamet, Aquafront, Hafele, Tece, Blum, Peka. Duże zaplecze magazynowe pozwala na dostarczanie części produktów od ręki.

Sprawdzony partner

Firma Fest powstała w roku 1995. Jej założycielami byli bracia Krzysztof i Jarosław Łabanowscy. Firmie udało się osiągnąć sukces i wpisać się na stałe w mapę polskich hurtowni akcesoriów meblowych. „Od wielu lat współpracujemy z odbiorcami w całej Polsce i za granicą. Rozwijamy się dzięki naszym klientom, na których składają się duże fabryki, jak i mali producenci. Jesteśmy firmą elastyczną, dostosowującą się do wymagań klienta. Naszym dużym atutem jest doskonały serwis i szybkość działania” – mówi Karolina Łabanowska, córka Krzysztofa Łabanowskiego.

(jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw