Akcesoria dostosowane do potrzeb

Firma Marex s.j. posiada już niemal 40-letnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu okuć oraz akcesoriów do mebli tapicerowanych. W jej ofercie znajduje się szeroka gama stelaży, podnośników wersalkowych, tapczanowych, zestawów 3+2+1 oraz pozostałych artykułów stosowanych w zakładach tapicerskich.

Utrzymywana od lat stabilna kondycja umożliwia przedsiębiorstwu dużą swobodę działania w zakresie poszerzania asortymentu. Wychodzimy na przeciw potrzebom odbiorców, oprócz oferty katalogowej Marex jest w stanie uruchomić produkcję nowych towarów oraz modernizować aktualnie produkowane według indywidualnych zaleceń klientów.

Współpraca z największymi producentami mebli tapicerowanych wymaga nie tylko szerokiego asortymentu, doświadczonej kadry, ale także nieustannych zabiegów o podwyższenie i zapewnienie jakości wyrobów, co firma nieustannie czyni. Swój profesjonalizm stara się udowadniać klientom każdego dnia. Jakość wyrobów Marexu jest doceniana również poza Polską, 60% sprzedaży trafia na eksport.

.