3D Project

Firma Sevroll udostępniła oprogramowanie 3D przeznaczone do wyliczania formatek do szuflad i prowadnic. Każdy zainteresowany może pobrać program za darmo ze strony internetowej tego producenta.

 

3D Project to profesjonalne narzędzie, które przyda się każdemu stolarzowi. Posiada ono przyjazny i intuicyjny interfejs, dzięki czemu obsługa jest łatwa i bezproblemowa. Aplikacja jest tak zaprojektowana aby użytkownik otrzymał maksimum informacji w jednym miejscu.

By móc korzystać z 3D Project, należy się wcześniej zarejestrować, podając imię i nazwisko oraz adres e-mail. Następnie od razu można uruchomić oprogramowanie i sprawdzić wszystkie jego możliwości.

Na pulpicie głównym znajduje się 5 zakładek: strona główna, projektowanie, cennik, konto oraz wersja językowa.

Najważniejsza z nich to projektowanie. Tutaj można zaprojektować szufladę, prowadnicę lub szafkę z szufladami. Polega to na wprowadzeniu pożądanych wymiarów. Jeśli wprowadzane dane są niezgodne z instrukcją montażu, dostajemy o tym informację. Następnie można wygenerować listę zakupową, pełen raport z wyceną, zamówienie elementów składowych oraz raport akcesoriów i formatek, który przedstawia, jak powinny zostać wycięte. Można również pobrać pdf-a oraz zdjęcia produktów oraz zobaczyć link do strony, gdzie znajduje się więcej informacji.

W zakładce cennik znajduje się pełen cennik Sevroll obejmujący akcesoria meblowe – zawsze jest to cena SRP netto i brutto. Wszelkich korekt jak: uzupełnienie danych, edycja konta, zmiana hasła można dokonać w zakładce “Konto”.

Program jest dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej.

(jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług