Zmiany personalne w Grupie IMS

Nowy Dyrektor Marketingu Grupy IMS

mini_marcin-lorych

 

W ramach restrukturyzacji międzynarodowego działu marketingu Grupy IMS, od 14 kwietnia 2014 roku Maik Wiesegart objął stanowisko Dyrektora Marketingu Grupy IMS.

Przez kilka lat Maik Wiesegart był Kierownikiem Działu Marketingu firmy produkującej zabawki Jumbo Spiele GmbH. Następnie był Dyrektorem Marketingu Produktów dla Interface, amerykańskiego producenta płytek dywanowych, dla którego prowadził działania marketingowe w Niemczech, Austrii i Szwajcarii oraz Europie Wschodniej.

W Grupie IMS Maik Wiesegart odpowiada za procesy i działania marketingowe na wszystkich rynkach, w tym na rynku polskim.

Nowy Prezes Zarządu BFM S.A.

Z początkiem maja 2014 roku stanowisko Prezesa Zarządu BFM S.A. objął Marcin Lorych.

Marcin Lorych w Grupie IMS pracuje od 2010 roku, pełniąc ostatnio obowiązki Dyrektora Sprzedaży ds. marek Bydgoskie Meble, Etap Sofa, NewLook i Nordica. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i Master of Business and Administration Georgia State University.

Nowy Wiceprezes Zarządu BFM S.A.

Z początkiem maja 2014 roku stanowisko Wiceprezesa Zarządu BFM S.A. objął Hendrik Godehardt.

Hendrik Godehardt ukończył MBA w obszarze strategii biznesowej i finansów. Od lat pracuje w charakterze konsultanta finansowego. Z Grupą IMS związany jest od ponad 3 lat, wspierając ją w realizacji wielu projektów.

Nowy Sales Manager na rynek Polski

Tomasz Maciejewski z początkiem maja 2014 roku objął stanowisko Sales Managera na rynek Polski w obszarze mebli marek tapicerowanych: Bydgoskie Meble, Etap Sofa, NewLook i Nordica.

Tomasz Maciejewski to doświadczony pracownik IMS Sofa, pełniący ostatnio funkcję Kierownika Sprzedaży marek Etap Sofa i NewLook. Od początku swojej kariery w IMS Sofa Tomasz był związany ze sprzedażą. Posiada rozległą wiedzę i doświadczenie handlowe, wynikające z wieloletniej pracy z Klientami detalicznymi.

Wszystkie osoby obejmujące nowe stanowiska są doświadczonymi profesjonalistami, którzy z pewnością przyczynią się do ich licznych sukcesów spółek Grupy IMS.

Źródło: TOOLBOX / IMS GROUP
Fot.: TOOLBOX / IMS GROUP.