Złoto w dodatkach

Dobierając złote dodatki do wnętrza, róbmy to w sposób przemyślany. Efekt ma być widoczny, ale jednocześnie subtelny. Możliwości zastosowania złotego koloru jest wiele: począwszy od drobnych akcentów w postaci ramek, gadżetów dekoracyjnych, nóżek do stolików czy donic, a skończywszy na meblach i wykończeniach ścian.

 

Warto mądrze łączyć ten kolor z innymi. Sprawdzony duet to połączenie z wyrazistymi barwami: czernią, grafitem czy butelkową zielenią. Złoto z powodzeniem możemy łączyć również z brązami, beżami, kolorami ziemi.

W nowoczesnych projektach trudno szukać zastosowania złota w połączeniu z kryształami i stylizowanymi meblami charakterystycznymi dla pełnych przepychy barokowych i pałacowych wnętrz. Nowe spojrzenie to złoto w prostej formie.

Znakomitym dodatkiem do eleganckiej aranżacji będą uchwyty, gałki meblowe czy klamki w złotym kolorze. Ich bogatą ofertę posiada polski producent akcesoriów meblowych firma Nomet. Nowoczesny design doskonale komponuje się we wnętrzach industrialnych, skandynawskich i glamour.

Choćby nieduży dodatek w kolorze złota doda wnętrzu ekskluzywnego wyrazu i wykwintności. Wystarczą gałki i uchwyty z kolekcji Avanti, by wnętrze kuchni nabrało charakteru i zyskało modną, zdecydowanie nienudną aranżację.

Uchwyty oraz gałki z kolekcji Mondo wyglądają świetnie na frontach w kolorystyce barw ziemi. Ta paleta barwna stanowi neutralne tło dla złotych dodatków. Połączenie tych barw prezentuje się elegancko, subtelnie, a zarazem bezpretensjonalnie.

Bardzo modne jest połączenie złota i czerni, które jeszcze niedawno kojarzyło się z przepychem. Rozważny wybór złotych akcentów pozwoli na stworzenie aranżacji przepełnionej elegancją. Meble w takiej aranżacji powinny być proste, klasyczne, by można było poszaleć z dodatkami. Tu doskonale sprawdzi się uchwyt Remo, którego stopki w kolorze złotym podkreślą lekkość aranżacji.

https://sklep.nomet.pl/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług