Złota elegancja

Kolor złoty doskonale komponuje się zarówno z wyrazistymi barwami, takimi jak grafit czy czerń, jak i z pastelowymi barwami ziemi, które są obecnie jednym z najmodniejszych trendów. Należy jednak zachować umiar w jego użyciu i stosować go przede wszystkim w postaci dodatków, dzięki którym wnętrza stają się przejrzyste i eleganckie. Idealnym rozwiązaniem jest wprowadzanie do projektów akcesoriów meblowych o złotych pokryciach. Firma Nomet, wiodący polski producent tego rodzaju wyrobów, wychodząc naprzeciw obowiązującym trendom, posiada już złoty kolor w swoim portfolio.

Bardzo modne jest aktualnie połączenie złota i czerni, które jeszcze niedawno kojarzyło się z przepychem. Rozważny wybór złotych akcentów pozwala na stworzenie aranżacji przepełnionej elegancją. Tu doskonale sprawdzi się uchwyt Tiara, którego stopki w kolorze złotym dodatkowo podkreślą lekkość aranżacji.

Choćby nieduży dodatek w kolorze złota doda wnętrzu ekskluzywnego wyrazu. Wystarczą uchwyty, by wnętrze łazienki nabrało charakteru i zyskało modną, zdecydowanie nie nudną aranżację.

Uchwyty Lago wyglądają świetnie na frontach w kolorze butelkowej zieleni, które stanowią neutralne tło dla złotych dodatków. Połączenie tych barw prezentuje się elegancko, subtelnie, a zarazem bezpretensjonalnie.

ttps://sklep.nomet.pl/