Zastosuj kolory!

Top Ten Sp. z o.o., przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją, wprowadza na rynek nowość w zakresie pakowania okuć. Jeżeli w komplecie okuciowym znajdują się produkty bardzo do siebie podobne, których odwrotne zastosowanie może spowodować uszkodzenie mebla, dostawca proponuje ich koloryzację.

Kolorowe mimośrody, śrubki euro czy też wkręty do drewna na pewno ułatwią montaż mebla. Klient z łatwością odróżni wkręt 4,0 x 40 mm od 4,5 x 40 mm, wkręt podkładkowy od walcowego, mimośród do płyty 16 mm od mimośrodu do 18 mm itd. Do wyboru są następujące kolory: czerwony, zielony, żółty i niebieski. Wszystkie znaczone powierzchnie są pokrywane kolorowym ocynkiem, a więc są odporne na rdzę.

W nowej ofercie Top Ten Sp. z o.o. znalazło się również oświetlenie LED do głębokich szuflad. Jest ono mocowane taśmą dwustronnie przylepną na krawędzi szuflady, a uruchamiane czujką ruchu. W głębokich półkach w szafach, gdzie z powodu ciemności trudno coś znaleźć, można zamontować oświetlenie LED ładowane akumulatorem i uruchamiane w ten sposób sprawdza się znakomicie. W zestawie znajduje się również taśma dwustronnie przylepna oraz kabel do ładowania akumulatora. Tego typu oświetlenie świetnie nadaje się także do rozjaśnienia ciemnych zakamarków w mieszkaniach lub schodów.

(wg)

.