Zaawansowane rozwiązania w umiarkowanej cenie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K. Orzełek, K. Markisz rozpoczęło swoją działalność w 1989 roku. Obecnie zakres działalności spółki to produkcja kilkuset różnego rodzaju elementów meblowych wykonywanych z metali i tworzyw sztucznych. Odbiorcami wyrobów są fabryki mebli z całego kraju oraz zagranicy.

Oferta firmy obejmuje:
produkcję akcesoriów meblowych:
– uchwyty meblowe tworzywowe i aluminiowe,
– wsporniki, kątowniki, łączniki metalowe,
– stopki, nóżki, ślizgacze tworzywowe,
– drążki profilowe do szaf,
– profile, listwy łączące i prowadzące z PVC,
– nóżki, nogi, stelaże metalowe,
– podnośniki, stelaże, poręcze do łóżek,
– systemy drzwi przesuwnych,
usługi lakiernicze,
konfekcjonowanie okuć,
transport krajowy i międzynarodowy.

Najważniejszą wartością spółki jest personel. Jego wiedza i doświadczenie są źródłem sukcesów i budują opinię o przedsiębiorstwie. Wkład i zaangażowanie całej, ponadstuosobowej załogi pozwala na uzyskiwanie bezpieczeństwa finansowego i rozwój firmy.

Dbałość o wiarygodność przedsiębiorstwa i jego wizerunek, kojarzony z jakością wyrobów i usług firmy Orzełek-Markisz, zainspirowała właścicieli do wdrożenia systemu zarządzania jakością na normie PN-EN ISO 9001:2001. Wdrażane procedury zarządzania procesami, ich monitorowanie, analiza mierników, badanie satysfakcji klientów pozwala firmie na szybkie dostosowywanie się do stale rosnących potrzeb i oczekiwań.

Podjęte działania gwarantują produkcję wyrobów o odpowiedniej jakości i dużej powtarzalności, zmniejszenie uciążliwości dla otoczenia, poprawę warunków pracy i bezpieczeństwa załogi. Nowoczesny system magazynowania, własny transport, profesjonalny system logistyki przekłada się na najlepszą obsługę klienta każdego dnia.

Dziś, dzięki doskonałej jakości produktów, profesjonalnej obsłudze, szybkości reagowania na potrzeby klienta i ciągłemu doskonaleniu spółka współpracuje z wieloma odbiorcami z rynku krajowego i zagranicznego.

.